İçeriğe Yönlendir

Fiat Marea Exclusive Hk.

Yasin Kahveci

Recommended Posts

Yasin Kahveci

Galericide .. [emoji125] [emoji125]

Bu araç örnek olsun diye kardeşim :)

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Marea bana göre Fiat'ın üstünde bir araç, Fiat'ın en iyi araçlarını say deseler marea kesin bunlardan birisidir

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Bu araç örnek olsun diye kardeşim :)

Hee ben yanlış anlamışım :) 2000 modelini yan komşum kullandı. Bir kere bende kullanmıştım. Makyajsız kasaydı ve arka taraftan çok ses alıyor ve tıngırdıyordu. Tabi iyi bir bakımla çoğu düzeltilir ancak benim bindigimde yalıtımda yoktu. Direksiyon acaip yumuşak gelmişti 99 focustan inip onu kullanınca.

Aracın sahibi memnundu gidişi olsun yakıtı olsun (LPG) çok iyi diyordu. Ancak piyasası çok yok , kısmet işi tabi.

Mükremin abi aldı bizim forumdan. Konusu da var göz atmanızı şiddetle tavsiye ederim bir çok uygulaması oldu :)

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

nedense aklımda uzak durulacak araç olarak kalmış, dediğim gibi nedenini hatırlamıyorum...

Yorum bağlantısı
Turhan Onat

Bunun Liberty modelini kullandım. Bir üst sınıf konforunda dır diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

Tipini ben bir türlü sevemedim ya bu arabaların...

Yorum bağlantısı
Misafir

2009 ekimden 2010 nisana kadar 6 ay kullandık. 2004 exclusive di o da. Satarken 76 bin km de 13850 ye gitmişti. donanım olarak yılına kıyasla tatmin ediciydi. Bagajda 6lı track cd çaları bile vardı. Satma sebebimiz tüpe karşı olup benzin yetiştirememizdi :biggrin: Konfor olarakda fiat standartlarının üstünde. Kumaş kalitesi çok güzeldi.

a0d2270d6d16ab74ddd404851d336020.jpg
1237c95b7f1aab0d151723c6ca5eb47f.jpg
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Bu araçların Kastamonu'da epey piyasasi var. Değişen ve boya olmazsa saat içinde bile satılabilir. Güzel araclardır. Exclusive paketler modele göre epey dolu. Buralarda 20-23 arası ediyor. Her ne kadar güzel olsa da bu fiyatları veren birisinin başka araçlara yönelmesini tavsiye ederim.2006-2008 focuslar bile bütçe daha zorlansa alınabilir. Son cikabileceginiz bütçe bu ise diyebilecegim bir şey yok. Bu paranın hakkını veren araçlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Serhat

Bakımlı olursa uzun yıllar binilir. Full donanımlısı tercihim olur.

Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci
(düzenlendi)

Bu araçların Kastamonu'da epey piyasasi var. Değişen ve boya olmazsa saat içinde bile satılabilir. Güzel araclardır. Exclusive paketler modele göre epey dolu. Buralarda 20-23 arası ediyor. Her ne kadar güzel olsa da bu fiyatları veren birisinin başka araçlara yönelmesini tavsiye ederim.2006-2008 focuslar bile bütçe daha zorlansa alınabilir. Son cikabileceginiz bütçe bu ise diyebilecegim bir şey yok. Bu paranın hakkını veren araçlar.

Hocam bütçem 26-27000.Bu bütçeyle temiz focus 1 bile bulamıyorum,siz focus 2 alınabilir diyorsunuz.150-160k km yi geçmemiş focus 1 collection veya ghia lar a 28-29-30000 lira isteniyor.

tarihinde Yasin Kahveci tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Haklısınız malesef piyasa sunni şekilde şişirilmiş durumda. Dilin kemiği yok, herkes istediği fiyatı yazmakta özgür. Aceleniz ve takıntıniz yoksa söylediğim fiyatları görebilirsiniz. Buralarda dizel focuslar hiç tutulmuyor fiyatlar diplerde. Arayan için avantaj olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Forumdaki satılık ilanlar içinde olması lazım bir tane Exclusive :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Bizde kastamonuya satmıştık :)

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Bizde kastamonuya satmıştık :)

Marea'nın anavatanı burası, daş düşebilü, tomruk yuvarlanabilü Marea çıkabilü :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Marea'nın anavatanı burası, daş düşebilü, tomruk yuvarlanabilü Marea çıkabilü :)

Bilirim bilirim :D safranboluluyum bende :)

Yorum bağlantısı
Misafir

nedense aklımda uzak durulacak araç olarak kalmış, dediğim gibi nedenini hatırlamıyorum...

Bir tane alın binin aklınızdaki fikir değişsin.

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

10 sene kullandık. Bir kere bile sanayiye gitmedi, bakımları hariç. Malzeme kalitesi çok iyi bence. Yakıt fazla. LPG ile yakıt sorunu aşılabilir. Temizini bulabilirseniz çekinmeden alın bence.

Yorum bağlantısı
Barış Göktürk
(düzenlendi)

Fiat'ın o dönem ürettiği en lüks aracıydı. Şimdilerde bile Fiat'ın binek otomobilleri arasında ilkler sıralamasında kendisine rahatlıkla yer bulur. Kendine has bir araç kokusu vardır. Malzeme kalitesi ve yol tutuşu ile gerçekten tatmin edicidir. Hele bir de donanım olarak dolu ve de sahibinden temiz kullanılmış ise, tadından yenmez. 

Bu bankaların promosyon olayına başladığı ilk dönemlerde bizim şirket promosyon gelirleri ile bir miktar Marea'yı şirket bünyesine katmış. Sahibi belli olmayınca araçların durumu içler acısı ama bu haliyle bile şirketteki diğer kiralık Linea'lardan da, Fluence'lerden de bir gömlek üstün konforda. 

Sizi üzecek yanı parça maliyetlerinin pahalı oluşudur. Bu haliyle Renault'un eski kasa Laguna'larına benzer. Motorundan ve de elektroniğinden de anlayanı -Yetkili Servis de olsa- pek kolay bulunmaz. 

tarihinde Barış Göktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Fiat'ın o dönem ürettiği en lüks aracıydı. Şimdilerde bile Fiat'ın binek otomobilleri arasında ilkler sıralamasında kendisine rahatlıkla yer bulur. Kendine has bir araç kokusu vardır. Malzeme kalitesi ve yol tutuşu ile gerçekten tatmin edicidir. Hele bir de donanım olarak dolu ve de sahibinden temiz kullanılmış ise, tadından yenmez.

Bu bankaların promosyon olayına başladığı ilk dönemlerde bizim şirket promosyon gelirleri ile bir miktar Marea'yı şirket bünyesine katmış. Sahibi belli olmayınca araçların durumu içler acısı ama bu haliyle bile şirketteki diğer kiralık Linea'lardan da, Fluence'lerden de bir gömlek üstün konforda.

Sizi üzecek yanı parça maliyetlerinin pahalı oluşudur. Bu haliyle Renault'un eski kasa Laguna'larına benzer. Motorundan ve de elektroniğinden de anlayanı -Yetkili Servis de olsa- pek kolay bulunmaz.

Eğer B sınıfı bir araç ihtiyacınızı gideriyorsa, kısa sürede satıp üç-beş kar etme düşünceniz yoksa, temiz bir araç bulabilirseniz alıp binin. Bir çok B sınıfı ağaçtan üstündür. tarihinde Mükremin Kocataşkın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...