İçeriğe Yönlendir

Kosgeb Kredisi Hakkında

Mehmet Akif Acer

Recommended Posts

Mehmet Akif Acer

Değerli arkadaşlar abiler

Kosgeb üzerine araştırma yapıyorum ama net bir bilgi yok. Krediler hakkında bilgi verebilecek arkadaş varmı. Şuan iş yerim var ama çok büyük degil küçük tarzda yani. Bu krediler hakkında bilgi verirseniz sevinirim kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Misafir

Kosgeb üzerine araştırma yapıyorum ama net bir bilgi yok. Krediler hakkında bilgi verebilecek arkadaş varmı. Şuan iş yerim var ama çok büyük degil küçük tarzda yani. Bu krediler hakkında bilgi verirseniz sevinirim kolay gelsin.

Şu an kosgeb ile bir proje üzerinden destek almaya çalışmaktayım.

4 yıldırda çalıiştığım yerlere teknik personel desteği üzerinden maaşımın yarısını karşılatmaktayım.

yardımcı olmaya çalışırım.

Bilgi almak istediğiniz konu nedir?

Kosgebin çeşitli kredileri ve geri ödemesiz destekleri bulunmakta.

Yorum bağlantısı
Misafir

Geri ödemesiz fuar desteğinden bizde yararlanıyoruz, ama krediler hakkında bilgim yok. Yakınlarda kosgeb ofisi varsa gidin konuşun bence, görevli memurlar fazlasıyla yardımcı oluyorlar.

Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular

En yakın KOSGEB temsilciliğine uğrayıp size bilgi kolaylıkla bilgi alabilirsiniz.

Hangi teşvikten yararlanacağınız konusunda yardım alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Emir Karadağ

Ben şuan eğitimine gidiyorum. 10 günlük eğitimin sonunda girişimcilik sertifikası veriyorlar. Onu aldıktan sonra dükkanın açılışını verip, faturaları toplayıp KOSGEB'e götürcez.

Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Güzel konu, rezerv alayım. Benimde bulunduğum şirketin kompleksi taşınacak ve gideceği yere bir işletme açmayı düşünüyorum. Yetkili abi ve kardeşlerimden destek bekliyorum bilgi anlamında :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben şuan eğitimine gidiyorum. 10 günlük eğitimin sonunda girişimcilik sertifikası veriyorlar. Onu aldıktan sonra dükkanın açılışını verip, faturaları toplayıp KOSGEB'e götürcez.

Söylediğiniz sadece girişimci desteğidir.

Kosgebi iyi araştırıp çözmek gerek

çok sayıda desteği bulunmakta

alırken biraz üzüyorlar lakin al bu para senin demiyorlar.

ar-ge ve inovasyon programında 1.5 trilyona kadar destek var mesela.

lakin projenin sağlam olması gerekmekte...

birde iş size atayacakalrı uzmanda bitiyor. bu güne kadar 4 ayrı uzmanla çalıştım bazıları hiç ilgilenmiyor.

bazıları ise çok ilgililer.

Yorum bağlantısı
Mehmet Akif Acer

Şuan iş yerim var bunun için alma şansım varmı. Kosgeb iletişim hattını aradım yeterli bir bilgi vermediler. Hali hazırda iş yerine veya makina ekipmanına destek alma şansımız varmıdır.

Yorum bağlantısı
Misafir

Şuan iş yerim var bunun için alma şansım varmı. Kosgeb iletişim hattını aradım yeterli bir bilgi vermediler. Hali hazırda iş yerine veya makina ekipmanına destek alma şansımız varmıdır.

Proje hazırlamanız gerekecek.

Ar-ge ve inovasyon desteği başlığını inceleyin...

http://kosgeb.gov.tr/Pages/UI/Destekler.aspx?ref=6

veya çalıştırdığınız iş yerine teknik personel almak istiyorsanız maaş desteği var toplamda 24bin tl her ay maksimum 1000 tl ( rakamlar değişken)

siz en iyisi en yakın kosgeb e gidin üst başlıktada dediğim gibi bazı uzmanlar iyi ilgileniyor bazıları başından savıyor...

Yorum bağlantısı
Mehmet Akif Acer

Eyvallah dostum gidip görüşeyim. Bilgisi olan arkadaşlar var ise konu güncel kalsa iyi olur.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...