İçeriğe Yönlendir

32.500Tl ' Ye Kadar Araç Tavsiyesi

Gökhan Çoşkun

Recommended Posts

Gökhan Çoşkun

iyi günler herkese.

32.500TL üst limit. 

-otomatik

-benzin  &   benzin-lpg  farketmez

-Onun istediği  araç Honda CRV -    1999 - 2001 model arasında  2.0 motor otomatik LPG.bende çok sevdim ama bunun düzgün duranını bulmak çok zor :)  bulduklarmızın çoğunda tavan yada direklerde işlem vardı.

-aracı ablam kullanıcak inş.

bu fiyatlarda  CRV aramaya devam edelimmi , değermi bu araç için ?   yoksa  corsa ,polo vs araçlaramı yönelelim ?   

değerli tavsiyelerinizi yazarsanız çok mutlu olurum :) 

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

bu akşam işyerinden bir arkadaşım söyledi. aslında yarın fotoğrafını çekip forum yönetiminin onayına sunmayı düşünüyordum ama

yeri gelmişken size de önereyim...

2012 Hyundai Accent Era 1.4 Mode Otomatik, beyaz renkli, 31.000 km.

arkadaşımın söylediğine göre ön tamponun altında küçük bir işlem dışında boya, değişen yok.

Geçen sene Balıkesir'de yaşanan dolu felaketinde oluşan göçükler boyasız göçük düzeltme işlemi ile kaskodan yapıldı.

son fiyat pazarlıksız 31.500 TL fiyat aldım. 

Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan

Bence honda jazz bakabilirsiniz, bayanlar için çok idealdir. İç mekanı geniştir otomatik seçeneği çoktur yani daha geniş bir arama yelpazeniz olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talip Eren

99 model CR-V kardeşimde var,akıllı 4 çeker sistemi gibi özellikleri var.Koldan vitesli (4 ileri otomatik),bu sorun değil,kolaylıkla alışılır,benim alışamadığım tek yönü koltuk ve direksiyon pozisyonu.Koltuk yüksek,direksiyon ise yatık,yani minibüs veya otobüs sürüyormuş gibi oluyorum :) ,belki de alışmışız koltuğa gömülüp direksiyonu tam karşımızda görmeye ama yine de tuhaf geliyor ve rahat edemedim açıkcası.Bu durum bir sonraki kasasında normale dönmüş.Temizini bulmak zordur,genel de arazi de hırpalanmış olanı çok,kardeşimde şantiyeler de kullanıyor,yok altı sürttü,yok taşlı engebeli yol gibi korkularınız olmaz ancak düzde otomobil gibi gitmiyor.

Eğer illa ki jeep tarzı bir araç olsun şartı yoksa benim de tavsiyem Jazz olacaktır,aynı rakamlara daha güncel modeli alınabilir.

Yorum bağlantısı
Misafir

Crv düşünüyorsanız iş yerinde arkadaşımda 98 model otomatik 240000 km crv var kaza boya yok, sadece önde 5 cm ezik var, satmayı düşünüyor. Renkte nar çiçeği idi galiba yanlış hatırlamıyorsam. Aklındaki son fiyatı 29500 olarak biliyorum ama belki çok düşük bişiler daha düşer. brc lpg si takılalı daha 1 yıl oldu. Şehir yurtdışı görünüyor ama Ankara da iseniz test edebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Merhabalar hocam zamanında bende de vardı 99 honda crv 2.0 156 bg koldan vitesli ve de çok keyifli bir araçtır...

99 model altında olanları tavsiye etmem 128 beygirdir. Jeep olduğunu unutmazsak eğer gayet kullanışlı zaten ablanız kullanacakmış çok rahat kullanır vw park problemi yok çık Kaldırıma ;)

e393736bac2c862f677c13dcd2578519.jpg

Yorum bağlantısı
Gökhan Çoşkun

baktım önerilere tek tek söyledim ablamada.

CRV yi eledi bugün,kendine güvenemedi,"çizerim vururm arabayı bide masrafıyla uğraşamam o aracın" diye korktu :) 

Accent era  bakıyoruz model / fiyat açısından.

teşekkürler yorumlar için fikir oluştu :) 

CRV yi aslında bende ailemiz için düşündüm ama Focus  2010 satıp  gidip 2003-2004 CRV almak cazip gelmedi gibi :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...