İçeriğe Yönlendir

Sislerde Xenon Muayeneden Geçermi?

İlkay Gürler

Recommended Posts

Emre Öğüt

Mercekli farda xenon vardı ama yıkama yoktu Amerikan park açıktı farın üzerinde slikon şerit led vardı ve araç o şekilde geçti sıkıntısız bir şekilde

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Mercekli farda xenon vardı ama yıkama yoktu Amerikan park açıktı farın üzerinde slikon şerit led vardı ve araç o şekilde geçti sıkıntısız bir şekilde

Muayane istasyonudaki görevli uykuluymuş yırtmışsın Emre  :D  :D

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Muayane istasyonudaki görevli uykuluymuş yırtmışsın Emre :D:D

Okan abi bizde şaşırdık farı söküp orjinalini takacaktık aslında ama şansımızı deneyelim dedik :) :)
Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Bende asagidakilerden taktirmak istiyorum sis farinda xenon ile gezenlere savunma mekanizmasi olarak. Muayeneden gecer mi? :)

6025b9520797d1abb284dffd231f5b29.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Bende asagidakilerden taktirmak istiyorum sis farinda xenon ile gezenlere savunma mekanizmasi olarak. Muayeneden gecer mi? :)

6025b9520797d1abb284dffd231f5b29.jpg

geçmezmi üsütüne trafikten menide hediye ederler huhaaaaaa  :D  :D  :D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Arka sol stop patlak muayeneden geçtim ben. Kusur falan da yazılmadı muhtemelen gözden kaçtı.

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Kesinlikle ben deeee[emoji23] Hatta ben bixenonlarin caktigi simsege bile takigim, kor ediyor beni[emoji23]

(yok ya bende, kesin kiskanclik[emoji39])

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Kesinlikle ben deeee[emoji23] Hatta ben bixenonlarin caktigi simsege bile takigim, kor ediyor beni[emoji23]

(yok ya bende, kesin kiskanclik[emoji39])

:D  :D  :D  o yersiz çakan şimşeklere ben yıldırım edasıyla bildiğin yöresel türkülerimizin en nadidane parçalarını seslendiriyorum  :D

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

:D:D:D o yersiz çakan şimşeklere ben yıldırım edasıyla bildiğin yöresel türkülerimizin en nadidane parçalarını seslendiriyorum :D

Ben de saygilarimi gonderiyorum:) Tamam

Kiskanclik da var ama harbi kor ediyor beni:)

Birgun birisini bu yuzden kattim onume,

Actim uzunlari[emoji23][emoji23][emoji23] Kacamadi da :)

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Ben de saygilarimi gonderiyorum:) Tamam

Kiskanclik da var ama harbi kor ediyor beni:)

Birgun birisini bu yuzden kattim onume,

Actim uzunlari[emoji23][emoji23][emoji23] Kacamadi da :)

az bile etmişsin  :good1:

Yorum bağlantısı
Burak Değer

Led sıkıntı olmaz da parklarda turuncu Led var bende o sıkıntı olur mu :)

Bizim araç muayeneye girdikten sonra, park lambası yönetmeliğe uygun değil diye hafif kusurlu olarak geçti.
Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak

Sislerde xenon varsa ağır kusur geçmez, ama xenon yoksa ve sisler hiç yanmıyorsa ya da farklı renk yanıyorsa yada yanına 2-3 tane daha ek sis yaptıysan hafif kusur olarak geçiyor böyle saçma bir sistem.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...