İçeriğe Yönlendir

Opel Meriva Hakkında Yardım

Onur Tunç Aldı

Recommended Posts

Onur Tunç Aldı

Malum sitedeki 268491614 numaralı opel Meriva dikkatimi çekti. Araç hakkında pek bir bilgim yok. Performans, konfor ve fiyat hakkında yardıma ihtiyacım var. Tavsiye eder misiniz? Hangi fiyat aralığı bu araç için makuldur? İlanda foto da çok yok ama haftasonuna kadar satılmazsa araca bakmayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Kardeşim benim yan bacanak 2 senedir kullanıyor izmirden artvine yılda 2 ile 3 kere gider , günlük işede gidiyor. bir kere yola çıkan köpeğe çarptı hafiften ön sis farı kısmı kırıldı sağlam araç lakin parçaları pahalı bildiğim. iyi incelenmeli fiyat bence yüksek .hatta 3 ay önceydi galiba formda bir tane kardeşimizde  satılık vardı. yani formda kullanıcı var bilgi verir görürse konuyu

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bende vardı. Güzel araba. Çok memnundum. Benzinliydi, petformansından çok memnundum. En donanımlısı sunrooflu olanı olsa süper. Benimki bi alttı. Dört cam tam otomatik. Arkada ayrı radyo sistemi vardı. Bagaj oldukça geniş.

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Sevdiğim bir modeldi, bir kez test ettim, araçtan istediğim konforu alamadığımdan vaz geçmiştim. Yollarda ne zaman görsem tekrar tekrar döner bakarım. Sevimli bir model geliyor bana.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Focustan önceki aracım merivaydı. 4 sene sorunsuz şekilde kullandım. Performansı güzel, içi ve bagaj gayet geniş. Çocuklu aile için biçilmiş kaftan. Eğer elimdeki parayı harcama korkum olmasaydı satılacak araba değildi. Parça fiyatları makul. İlana verdikten kısa süre sonra hemen satıldı. Aklınıza takılan ne varsa sorabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

Focustan önceki aracım merivaydı. 4 sene sorunsuz şekilde kullandım. Performansı güzel, içi ve bagaj gayet geniş. Çocuklu aile için biçilmiş kaftan. Eğer elimdeki parayı harcama korkum olmasaydı satılacak araba değildi. Parça fiyatları makul. İlana verdikten kısa süre sonra hemen satıldı. Aklınıza takılan ne varsa sorabilirsiniz.

İlanda ki araç için 24500 istiyor. Fiyat konusunda emin değilim. Sizce de bu fiyata alınır mı Ali Bey. Konfor olarak iyi midir? Rüzgar sesi, süspansiyon durumu nasıl? Eğer kafama yatarsa araca bakmayı düşünüyorum
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

İlanda ki araç için 24500 istiyor. Fiyat konusunda emin değilim. Sizce de bu fiyata alınır mı Ali Bey. Konfor olarak iyi midir? Rüzgar sesi, süspansiyon durumu nasıl? Eğer kafama yatarsa araca bakmayı düşünüyorum

Ben geçen sene 107.000 km deki aracımı 24.500'e satmıştım. Yol sesi aşırı derecede olmasada içeriye alıyor. Konfor iyi, süspansiyonlar biraz sert. Yol tutuşu focus gibi asla değil. Görüş açısı çok iyi, ancak A sütunları biraz geniş olduğundan alışmak gerekiyor   Beni aracımda trim sesi fazla yoktu. Ama her ihtiyacıma karşılık verdi hakkını yiyemem. Keyifle bindim. Eğer ilandaki araçta dedikleri haricinde birşey yok ise kontrol edilerek alınabilir.

tarihinde Ali Alp Gökçe tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

Teşekkür ederim Ali Bey. Haftasonu bakacağım araca. Yardımlarınız için teşekkürler

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...