İçeriğe Yönlendir

Arac Danisma

Uğur Çınar

Recommended Posts

Uğur Çınar

Bu ara connecti buyutme niyetindeyiz cok git gellrdeyiz

Aklimizda costum trafik h1 trafik yeni kasa hangisi sizce mantikli olur sikintisi az olacak ugrastirmayacak ☺☺ 5+1dusunuyoru transporter masraflarindan dolayi dusunumiyoruz [emoji2] [emoji2]

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

bence ısrarla transporter:) masraflarından düşünmüyoruz derken ne gibi masraflarından dolayı düşünmüyorsunuz

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

toyota sienna, kalabalık bir aile için mikemmel bir seçim olur da fiyatlar sıkıntı olabilir...

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Bakim masraflari cikaracak ariza buyuk isteme sebebimizi isyerinde de kullanacak

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Bu ara connecti buyutme niyetindeyiz cok git gellrdeyiz

Aklimizda costum trafik h1 trafik yeni kasa hangisi sizce mantikli olur sikintisi az olacak ugrastirmayacak ☺☺ 5+1dusunuyoru transporter masraflarindan dolayi dusunumiyoruz [emoji2] [emoji2]

Kardeşim şu soruma cevap ver vergi mükellefimisin ?

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Kardeşim şu soruma cevap ver vergi mükellefimisin ?

Sahis sirketi abi ikinci el sifir bakiniyoruz

Sahis firmasi abi ikinci el sifir bakiniyoruz

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Sahis sirketi abi ikinci el sifir bakiniyoruz

Şimdi neden sordum. biliyorsun custom sahibiydim şirkette vito var.akrabada caravelli şimsi customun iki araçtan farkı yandan gelen rüzgarlara hissettirmiyor özellike direksiyona yansıtmıyor. lakin vito da ve wv gende bunları yaşadım donanım ve fiyat farkıda var yakıt farkıda var amaaa 2,2 motor olması yıllık 3000 TL gibi bir vergi yükümlülü yapıyor seni bu. işte vergi mükkellefi olduğunda etkilemiyor giderden düşüyorsun lakin bireyselde inim inim inletiyor .benim tavsiyem mümkünse cutom ilk sırada, ikinci vito ,3 ncü Wv ,trafik saymıyorum çünkü çok boş boş bomboş bir araç

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Şimdi neden sordum. biliyorsun custom sahibiydim şirkette vito var.akrabada caravelli şimsi customun iki araçtan farkı yandan gelen rüzgarlara hissettirmiyor özellike direksiyona yansıtmıyor. lakin vito da ve wv gende bunları yaşadım donanım ve fiyat farkıda var yakıt farkıda var amaaa 2,2 motor olması yıllık 3000 TL gibi bir vergi yükümlülü yapıyor seni bu. işte vergi mükkellefi olduğunda etkilemiyor giderden düşüyorsun lakin bireyselde inim inim inletiyor .benim tavsiyem mümkünse cutom ilk sırada, ikinci vito ,3 ncü Wv ,trafik saymıyorum çünkü çok boş boş bomboş bir araç

Yok abi yeni kasalari en bosu bile guvenlik paketli motor 1.6 115 beygir direksiyon elektrikli sanziman elektronik kilitli butun alfabe standart pakette ☺

Abi senin costum on ic davlumbaz varmiydi

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

transit 300SF miydi neydi alçak tavan kısa şase journey. önden çekerli 130 yada arkadan çeker 140 lık

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Yok abi yeni kasalari en bosu bile guvenlik paketli motor 1.6 115 beygir direksiyon elektrikli sanziman elektronik kilitli butun alfabe standart pakette ☺

Abi senin costum on ic davlumbaz varmiydi

lastiklerdekin soruyorsun demi yoktu yenilerde 2015 den sonra var şikayet çok oldu için yaptılar

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

lastiklerdekin soruyorsun demi yoktu yenilerde 2015 den sonra var şikayet çok oldu için yaptılar

evet abi olmama sebebiden sundan mıs aldğım bilgiye göre tam turda içeri surtuyormus :D lastik ondan türkiye gelen hepsinden sökmüşler

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Uğur yeni Traffic 1.6 motor ile yakıt tüketimini yükseltti. Eski motoru 1.9 115 bg olan daha az yakıyor. Ben Ford al derim

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

evet abi olmama sebebiden sundan mıs aldğım bilgiye göre tam turda içeri surtuyormus :D lastik ondan türkiye gelen hepsinden sökmüşler

Servis isterseniz takıyor.bence o değil asıl geç farketme diyeyim ona ben 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...