İçeriğe Yönlendir

18-19 Bin Aralığında Otomatik Bir Hatchback Ihtiyacımız Var

Mahir Günebakan

Recommended Posts

Mahir Günebakan

Arkadaşlar ev aldığımız için 2015 focusumuz ile vedalaştık ve bir aydır araç arıyoruz.

Yardımcı olur ve değerli tavsiyelerinizi bildirirseniz sevinirim.

Aracı öncelikli olarak eşim kullanacağı için mutlaka otomatik olmalı, çok eski model olmasın istiyorum, elbette küçük kasa hb olmasıda bir kriterimiz.

Palio da tam otomatik var, peugeot da da var sanırım ama karar veremedim.

Şimdiden okuyan herkese teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Mahir Günebakan

bende eşim için düşünüyorum konuyu takibe alıcam benim aklımda nissan micra var 

Micra şekil olarak çok hoş durmadığı için eşim tarafından veto edildi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Micra şekil olarak çok hoş durmadığı için eşim tarafından veto edildi :)

Aslında genel de bayanlar çok beğeniyor :) 

Yorum bağlantısı
Mahir Günebakan

Naim bey vakit ayırıp öneride bulunduğunuz için teşekkür ederim, böyle mümkünse daha modelli ve düşük km bulursak diyorum ama hem ucuz hem kaliteli bir arada ister gibi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Naim Durmaz

Naim bey vakit ayırıp öneride bulunduğunuz için teşekkür ederim, böyle mümkünse daha modelli ve düşük km bulursak diyorum ama hem ucuz hem kaliteli bir arada ister gibi :)

İşimiz zor gibi ağır hasar kayıtlı naylon clio lar bile 20 bin civarı neyse denk düşer mutlaka ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahir Günebakan

İşimiz zor gibi ağır hasar kayıtlı naylon clio lar bile 20 bin civarı neyse denk düşer mutlaka ...

Aslında palio var bir kaç tane 1.2 motorlar hem lpg hemde normali var.

Ankaradayım ben burada ve yakın illerde de bulunuyor, fakat kullanım durumu nedir alınırmı bilemedim. Az hasarlı, pert kayıtsız araçlar bulunuyor.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Bu fiyata bu kriterleri yerine getirebilecek bir araba çıkacağını sanmıyorum. Ya kriterleri düşürün, ya da fiyatı artırın.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mahir Günebakan

Bu fiyata bu kriterleri yerine getirebilecek bir araba çıkacağını sanmıyorum. Ya kriterleri düşürün, ya da fiyatı artırın.

Bu cevaptan palio, astra ve polo öndermediğinizi düşünüyorum, çünkü 2000-2005 az hasarlı bulunuyor.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Problem yaşama ihtimaliniz araca ödediğiniz miktarla ters orantılı diye düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mahir Günebakan

Kredi çekip limiti arttırdım ve kararımı verdim, yine bir ford.

2006 C-Max 1.6 TDCI GHIA almaya karar verdim, aracıda buldum ve pazarlıklar tmm, son kontroller ve inşallah alacağım.

Yaldız dreksiyon orta kısmında ufak bir 3-5cm çatlama olmuş, tam orta kısım, bu parça değişiyormu ? nasıl bulurum.

http://img.prntscr.com/img?url=http://i.imgur.com/VbXMGGw.png

İlgi gösteren herkese teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...