İçeriğe Yönlendir

Yeni Renault Megane 1.6 Dizel Test Sürüşü

Serkan Aktay

Recommended Posts

Abdussamed Acar

2016 sonunda 1.6 litre 165Hp dizel motor ve EDC Otomatik Şanzıman ile gelecekmiş. 

az yakar, datlı gider :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

Çok güzel :good1:  Para olsada alsak :)

Dokunmatik ekran, kullanılan arayüz, arayüzün hızı ve çevresindeki tuşlar(bol parmak izli)  çok kötü olmuş. Keşke android veya ios tabanlı olsaymış...

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

3,5 dereceye kadar ön tekerleri takip ediyor dedi.güzel araç yapmışlar fiyatıda çok güzel olucak

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Özellikle dış görünüş bence gayet iyi. Motor ve şanzıman seçenekleri de uyumlu ve yeterli görünüyor. Fiyat da makul seviyede olur uçmazlarsa yine bu segmentte en çok satanlar arasındaki yerini alır diye düşünüyorum...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Far tasarımı bana ilginç geliyor. Aşağıya doğru çıkıntısı oldukça uzun. Tampona geldi birisi sürttü o kısım zarar gördü ya da taş geldi cam çatladı far komple değişecek gibi gözüküyor keşke parçalı yapılsaymış

Sanıyorum orasi parcali. Cunku alt donanimda alta uzanan far cikintisi yok.
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Benim hoşuma gitti. Sürüş dinamikleri focusa yakın ise tercih etmemek için pek bir sebep kalmıyor fiyatı dışında. Fiyatının da focusdan pahalı olmayacağını tahmin ediyorum.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Görünüm güzel, Talisaman'da da aynı tasarım konsepti var. Ama uzun vadeli kullanıcı görüşlerini almak lazım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...