İçeriğe Yönlendir

2008 Focus Ghia..alınır Mı Sizce Nasıl Araç?

Adem Yılmaz1

Recommended Posts

Adem Yılmaz1

LPG-BENZİNLİ OLUP HATASIZ BOYASIZDIR.

istediği fiyat bu nasıl sizce ?

2008 focus Ghia 132.000 km

Fyat:

39.750 TL

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

O fiyatı o araca asla vermem.Böyle hatasız boyasız fiyatı abartılmış araçlar görünce 2-3 parça boyalı araba almak daha cazip geliyor bana.Boya takıntısı olanları anlamak güç.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serhat Denizer

LPG-BENZİNLİ OLUP HATASIZ BOYASIZDIR. istediği fiyat bu nasıl sizce ? 2008 focus Ghia 132.000 km Fyat: 39.750 TL

Hocam ben 2 ay önce 2010 model 88.000 deki focus hb  titanıum start stoplu  aracımı 40000 tl ye verdim.Bence pahalı o paraya daha iyilerini bulabilirsin.

Yorum bağlantısı
Adem Yılmaz1

Ben aradım arkadaş polismiş. Övdü de övdü ,ben ghiayı bilmiyorum dedim,o bana anlattı...

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Bence araba resimde göründüğü kadar temiz değil. Daha once görmediğim düğme asinmalari çok fazla. Fiyatını da ona göre yazmış zaten.

Yorum bağlantısı
Adem Yılmaz1
(düzenlendi)

2008 model  bu araç için bu parayı vermeyi düşünüyorsanız forumda şu araç  satılıyor.http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/279937-kara-f%C4%B1rt%C4%B1na-sat%C4%B1l%C4%B1k-2009-otomatik-focus/

Ben olsam bu aracı düşünürdüm.

Teşekürler ilginize ama sedan focus niyetindeyim.

tarihinde Adem Yılmaz1 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Davut Turmuş
(düzenlendi)

eccük pahalı gibi geldi bana ilan linkine bi baksaydık?

tarihinde Davut Turmuş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Süleyman Kaya87
(düzenlendi)

Aynı aracın 2006 sı var bende. Geçen pazar gününe kadar hatasız, boyasız, kazasız dı. Km 120.000 de. Aldığımda 88 bindi. Geçen sene 32.500 TL ye almıştım. Piyasaya nazaran 35'ten verirdim satacak olsam.

Umarım bi fikir verir.

tarihinde Süleyman Kaya87 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Otomatik vites  düşünmüyorsanız bu fiyata çok rahat 2007 / 2008  temiz dizel bir ghia alınır.

tarihinde Öztunç Ünal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...