İçeriğe Yönlendir

2009 Fiesta Baskı Balata

Doğukan Aydın

Recommended Posts

Doğukan Aydın

Merhaba arkadaşları başlıktada belirttiğim gibi 2009 model benzinli aracımın baskı balatasının ömrünü doldurduğunu düşünüyorum ama serviste her zaman ki gibi çok uçuk fiyatlar var sanayide halletmek istiyorum ama İstanbul'da tavsiye edebileceğiniz usta ve yedek parçacı varmıdır internette araştırdım ama bir türlü orjinal baskı balata bulamadım yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Merhaba arkadaşları başlıktada belirttiğim gibi 2009 model benzinli aracımın baskı balatasının ömrünü doldurduğunu düşünüyorum ama serviste her zaman ki gibi çok uçuk fiyatlar var sanayide halletmek istiyorum ama İstanbul'da tavsiye edebileceğiniz usta ve yedek parçacı varmıdır internette araştırdım ama bir türlü orjinal baskı balata bulamadım yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim

İNŞALLAH ucuza halledersin,dün benim opelin baskı balatasını değiştirdim sanayide orjinal parçalarla işçilik dahil 970-tl ödedim.

Yorum bağlantısı
Doğukan Aydın

Sanayide fiyat aldım herşey 600tl halloluyor ama servis bana 2500TL gibi bi ücret çıkarınca güvenemedim orjinal parça olup olmadığını nerden anlayacağım onu düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Fikir vermesi açısından söylüyorum. Dizel focusun debriyaj seti için bostancı sanayide 1200 tl fiyat almıştım. Ford servislerini aradığımda oto gençler en ucuz fiyatı verdi 2000 tl ile. Atılgan ford ise sadece parça fiyatı 4500 tl verdi.

Bu arada Istanbul da orj bulamamanız mümkün değil.

Yorum bağlantısı
Doğukan Aydın

Yorumlarınız için teşekkürler peki serviste hangi marka kullanılıyor bilen var mı acaba bir sürü marka var dışarda hangisi orjinal belli değil.

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Fiestayi bilmiyorum da focusun ki sachs marka, belki fiestanin ki de sachs olabilir. Benim bildiğim sachs orijinal luk kalite olarak 2. Sırada bide mapa var o yerli galiba.

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

sanayideki yedek parçacıları gezin en uygun orijinal fiyat verenden debriyaj setini alın. Sonra ustaya götürün 200TL işçilikle taktırın. Hadi geçmiş olsun. Eski aracım varken böyle yapıyordum. Tabi benzinli hyundainin baskı balatası valeo marka 130 tl olunca toplamda 350 TL gibi fiyata bitiyordu iş.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...