İçeriğe Yönlendir

Seat Leon Fr Sinematik & Pov Inceleme

Misafir

Recommended Posts

Misafir
(düzenlendi)

Aşık oldum FR a   :)

Mehmet abi bak ne var burada 

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Al artık da, kurtulalım bu eziyetten..  ;)  :p Allah gönlüne göre versin kardeşim..  :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Al artık da, kurtulalım bu eziyetten..  ;)  :p Allah gönlüne göre versin kardeşim..  :)

Benden önce Mehmet abi alacak demedi deme  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

BAkma benimde çok hoşuma giden araçlar. 2 sene sonra bi Tdi Dsg çakarım belki..  ;)  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Misafir

BAkma benimde çok hoşuma giden araçlar. 2 sene sonra bi Tdi Dsg çakarım belki..  ;)  :fiuw:

İnşallah inşallah e aklın yolu bir tabi :)   ;)

Yorum bağlantısı
Misafir

Direksiyon tutuş pozisyonunu bir tüelü ayarlayamadı eleman, sürekli okşayıp duruyor haşır huşur.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

fena Doğuşum tehlike sinyali veriyorsun formu fordluktan çıkartacanız ha  :D  :D

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Keşke benim de olsa [emoji5]

Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

Çok seviyorum bu arabayı. Ama nedense eski Leon'dan çok daha ufak geliyor gözüme.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

önce koltukla pedalın rasnı ayarlamalı

POV ne oluyor abi? :icecream:

Yorum bağlantısı
Misafir

Test aracı aklımdan geçen tek leon led paket 17 jant cam tavan ve   en önemlisi   Apollo maviiii :wub:

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

fena Doğuşum tehlike sinyali veriyorsun formu fordluktan çıkartacanız ha :D:D

Abi valla ben niyeti bozdum zaten az kaldı alınca seat bölümü açılsın diye talepte bulunacagım emmiye [emoji1] [emoji1]

çok güzel makine ama asla bir golf değil :) :)

Arada cok fiyat farki var varsın bir golf olmasın ;) tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Mındar kardeşim bu araç. :D bir kere manuel ama renk müthiş adam rengini bile bilmiyor. koyu mavi dedi yala   :bambam2:  insan şöyle ağız dolusu ile APOLLO mavisi der dimi. :fiuw:

keşke benim olsa şöyle otomatiğinden  :crazy:

Yorum bağlantısı
Misafir

Mındar kardeşim bu araç. :D bir kere manuel ama renk müthiş adam rengini bile bilmiyor. koyu mavi dedi yala   :bambam2:  insan şöyle ağız dolusu ile APOLLO mavisi der dimi. :fiuw:

keşke benim olsa şöyle otomatiğinden  

Detaylara takılma abi büyük resmi gör  :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

keşke benim olsa şöyle otomatiğinden  :crazy:

Detaylara takılma abi büyük resmi gör  :D

arkadaş daha ne kadar büyük resim görecem 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Kamera çok önemliymiş, bunu anladım.

Bir de araçta aşırı ses var, girerken tepe aralıklıydı, acaba video boyunca öyle mi gitmiş?

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

çok beğendiğim güzel araç.bence golften daha güzel (daha iyi-kaliteli demiyorum).renk de cuk oturmuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ufuk Aydın

Sınıfında şuanda en iyisi bence. (Görsel Olarak) Detayları hakkında pek bilgim yok :)

Yorum bağlantısı
Ali Herdem

Ah ah her gün iç geçirdiğim araç 1.4 tsi fr act dsg 150ps olacak Apollo mavi media system plus Seat ses sistemi kış paketi güvenlik paketi acc sürüş paketi [emoji23] baya da birşey istiyorum da işte hayal bizimkisi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...