İçeriğe Yönlendir

Connect'im Kaça Gider Görüşlerinizi Bekliyorum

Volkan Ceneviz

Recommended Posts

Volkan Ceneviz

Sevgili FordClub üyeleri

aracım 2010 model 145 bin km de 75 ps lakin chıp uygulanmış 95 ps civarı güçte. 

Ağır bakımları yeni debriyaj seti ve triger seti değişti, yağ filtre bakımları yakın zamanda yapıldı 

Kaporta da sağ ön çamurluk ve sol arka çamurluk olmak üzere lokal boya bulunmakta. 

pzGYWz.jpg

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

25-26 civarı düşünüyorum en fazla.  270 bin km de 2010 model olan bitane var 27.500 istiyor.

Yorum bağlantısı
Osman Ozturk

3 ay evvel 2012 model 110 luk olanı 32 bin tl ye verdik.70 bin km civarındaydı.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Aynen, 25-26 bin TL civarı yapar. Ama tabi sizin orada piyasa  daha yüksekse, daha da iyi fihyata satabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin
(düzenlendi)

Bence fotoğrafa bakarak fiyat biçmek zor. Connect kullanan birisi olarak geçen sene kurban bayramında kendi aracıma 25 bin den alıcı oldu.. Babamı ikna edip satamadık. Aracımı bilenler bilir. ahım şahım bişi yoktur..

Motor durumu - temizlik - kaza - boya ( takanlar için )onda oynama var mı bunda oynama varmı diye soru üstüne soru.. 
He illa bi fiyat ver dersen bu aracı ben 27 a satardım. 

Amcamların 2011 connect 90 ps 49 bin de 29 a aldık bu arada.. ( ekleme )

tarihinde Erkan Tekin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Volkan Ceneviz

Bence fotoğrafa bakarak fiyat biçmek zor. Connect kullanan birisi olarak geçen sene kurban bayramında kendi aracıma 25 bin den alıcı oldu.. Babamı ikna edip satamadık. Aracımı bilenler bilir. ahım şahım bişi yoktur..

Motor durumu - temizlik - kaza - boya ( takanlar için )onda oynama var mı bunda oynama varmı diye soru üstüne soru.. 

He illa bi fiyat ver dersen bu aracı ben 27 a satardım. 

Amcamların 2011 connect 90 ps 49 bin de 29 a aldık bu arada.. ( ekleme )

çok iyi fiyata almışsınız ;)

25-26 civarı düşünüyorum en fazla.  270 bin km de 2010 model olan bitane var 27.500 istiyor.

bendeki 145 bin km ama :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...