İçeriğe Yönlendir

Mondeo 2.0 Tdci Titanium Ov. Değerlendirme-Görüş

Yusuf Akman

Recommended Posts

Yusuf Akman

Değerli abilerim ve kardeşlerim, sizlere almak üzere olduğum bir araçla ilgili fikir danışmak istiyorum.

Başlıkta da belirttiğim üzere otomobil 2008 model, 2.0 tdci, otomatik vites, 135.000km'de, titanium. Renk Siyah. Büyük bir kazası olmamakla birlikte 4-5 parçasında çizik veya ufak hasarlardan oluşan boyaları mevcut. Motor kondisyonu güzel, güvenilirliği tartışılır olmakla birlikte ekspertiz testinde %90 oran ölçtüler. Km orjinal.

Bu aracın sizce ederi nedir? 45.000tl fiyat biçiyor sahibi. Satıcı tabiri caizse "tok" diye nitelediğimiz satıcılardan olması nedeniyle pek indirim yapmaya yanaşmıyor ama 44.000tl'de anlaştık sayılır. İşte tam bu noktada sizin değerli görüşlerinize başvurmanın faydalı olacağını düşündüm.

Aracın sağında solunda ufak tefek deforme parçaları var fakat rahatsız edici boyutta bir sorunu yok. Araç eş-dost aracı, ilanlarda yok. Fotoğraf da elimde bulunmadığı için ekleyemiyorum.

Değerli yorumlarınızı bekliyorum, saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
(düzenlendi)

Tanıdıktansa hiç düşünmez alırdım. Piyasasının 1, 2 üstünde bile olsa kaçırmam.

tarihinde Hakan Gürsu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Tanıdıktan yediğim kazığı anadolu yakası whatsapp grubu biliyor. Bundan sonra tanıdık yada yabancı hiç farketmez, en ince ayrıntısına kadar baktiririm. Size de tavsiyem bu yönde.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Yusuf Akman

Tanıdıktan yediğim kazığı anadolu yakası whatsapp grubu biliyor. Bundan sonra tanıdık yada yabancı hiç farketmez, en ince ayrıntısına kadar baktiririm. Size de tavsiyem bu yönde.

Kötü bir tecrübe olmuş sizin için, benim doğrudan tanıdık değil daha ziyade dolaylı bir tanışıklığımız var, expertize gösterildi araç. Ciddi bir sorun görünmüyor bilinen boyamaların dışında.

Tanıdıktansa hiç düşünmez alırdım. Piyasasının 1, 2 üstünde bile olsa kaçırmam.

Bu yönden düşününce çok haklısınız, aynı km ve aynı durumdaki aracın güvenilirliği düşününce 1-2bin lira üstünü ödemek çok değil.

Yorum bağlantısı
Nazım Sarı

Değerli abilerim ve kardeşlerim, sizlere almak üzere olduğum bir araçla ilgili fikir danışmak istiyorum.

Başlıkta da belirttiğim üzere otomobil 2008 model, 2.0 tdci, otomatik vites, 135.000km'de, titanium. Renk Siyah. Büyük bir kazası olmamakla birlikte 4-5 parçasında çizik veya ufak hasarlardan oluşan boyaları mevcut. Motor kondisyonu güzel, güvenilirliği tartışılır olmakla birlikte ekspertiz testinde %90 oran ölçtüler. Km orjinal.

Bu aracın sizce ederi nedir? 45.000tl fiyat biçiyor sahibi. Satıcı tabiri caizse "tok" diye nitelediğimiz satıcılardan olması nedeniyle pek indirim yapmaya yanaşmıyor ama 44.000tl'de anlaştık sayılır. İşte tam bu noktada sizin değerli görüşlerinize başvurmanın faydalı olacağını düşündüm.

Aracın sağında solunda ufak tefek deforme parçaları var fakat rahatsız edici boyutta bir sorunu yok. Araç eş-dost aracı, ilanlarda yok. Fotoğraf da elimde bulunmadığı için ekleyemiyorum.

Değerli yorumlarınızı bekliyorum, saygılarımla.

kilometre doğru ise vede arac bakımlıysa al..o paralara o keyif..deger bence

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Malum site fiyatlarına bakınca fiyat gayet uygun ama şunu belirtmek isterim ufak tefek parçalarda deforme derken parça fiyatları konusunda araştırma yapmanızı tavsiye ederim çünkü aksesuar ve benzeri parçalar gerçekten pahalı. Alım konusunda da bence gerekli tüm kontrolleri yaptırmanız iyi olur derim, şimdiden kolay gelsin.... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...