İçeriğe Yönlendir

Araç Tavsiyesi

Yücel Gezgin

Recommended Posts

Yücel Gezgin

Abi allah kötü insanlara denk getirmesin yapacak olan 0 km araçta bile yapıyor... Forumda okumuştum 0 km araçta boya çıkmıştı.Bizimde pek fazla araçlardan anladığımız söylenemez ama expertiz e sokup anlayan bi kaç tanıdığa gösterip öyle almıştık.Ayrıca aracı bulursanız forumda paylaşarak buradan da görüş alabilirsiniz.

Engin kardeşim expertiz banada mantıklı geldi,markaya karar verirsem bu alternatifi değerlendiririm.Teşekkürler.

dizel egea alın keyfinize bakın. bagajı fazla gelir gaza basınca koltuğa yapıştırır sizi görüntüsü b sınıfı arabaların çoğundan daha güzel

1.6 dizel olanı size yakıt ve performans olarak mutlu edecektir fazlasıyla

Ali bey egea b segmenti bir araçmı?

Bence de bezinli olacaksa atmosferik olmasın tsi motorlu araçlara yönelmeniz daha iyi olur ve bence benzinli olacaksa focus motoru hasebiyle ilk eleneceklerden, vag grubunun araçlarına yönelebilirsiniz rapid spaceback veya toledo güzel seçenekler olabilir manuel düşünürseniz octavia da güzel bir seçenek olacaktır.

Muhammet bey focusu elediniz bir kalemde,:( daha bakmadım bile :))

Yorum bağlantısı
Yücel Gezgin

Dizel otomatik olacak ise, madem araçtan da çok anlamıyorum diyorsunuz, Hyundai veya Kia bayilerini dolaşıp expertizi yapılmış 2. el i30 veya ceed bakın. Sizi en az üzecek araçlar bunlar olur. 

Osman bey bende bu dediğiniz araçları alacak cesaret yok :) Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Muhammed Lokman Tosun

Engin kardeşim expertiz banada mantıklı geldi,markaya karar verirsem bu alternatifi değerlendiririm.Teşekkürler.

Ali bey egea b segmenti bir araçmı?

Muhammet bey focusu elediniz bir kalemde,:( daha bakmadım bile :))

Yücel abi focus elenecek bir araba değil dizel bir focus tadından yenmez ama benzinli olunca tüp takma durumunuz doğabilir ve sınıfına göre nispeten küçük bagaj daha da küçülecek.
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Dizel derseniz 2011-2012 1.6 hdi 508 öneririm..tam f/p aracı bence..

Yorum bağlantısı
Yücel Gezgin

Yücel abi focus elenecek bir araba değil dizel bir focus tadından yenmez ama benzinli olunca tüp takma durumunuz doğabilir ve sınıfına göre nispeten küçük bagaj daha da küçülecek.

Muhammet kardeşim sizde süperb var galiba ,memnunmusunuz?1.4 tsi burada bulamadım 2 ay sonraya gün veriyorlar,72900 liste fiyatı var,sizin yakıt durumu nedir?Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Muhammed Lokman Tosun
(düzenlendi)

Muhammet kardeşim sizde süperb var galiba ,memnunmusunuz?1.4 tsi burada bulamadım 2 ay sonraya gün veriyorlar,72900 liste fiyatı var,sizin yakıt durumu nedir?Teşekkürler.

Abi ben aldım araç gelmedi henüz yakıt olarak bu forumda da tsi araç kullananlar var 1.4 tsi kullanım güzergah yol vs. derken şehir içi 6,8 9 litre arası değerler alınabiliyor, liste fiyatı 72900 opsiyonlarla 77bine gibi bir fiyata geliyor ve araç gayet dolu oldu abi 65 bin dediğiniz için octaviaya bakabilirsiniz seata uzağım dediniz fakat toledo da güzel araç dizel olmayacaksahem yakıt hem performans olarak tsi öneririm abi. tarihinde Muhammed Lokman Tosun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yücel Gezgin
(düzenlendi)

Dizel derseniz 2011-2012 1.6 hdi 508 öneririm..tam f/p aracı bence..

Volkan bey 508 peugeot sanırım,biraz zor. İmzanızdaki focusla aranız nasıl:) 

tarihinde Yücel Gezgin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yücel Gezgin
(düzenlendi)

Arkadaşlar bu c-max nasıl ? Tam benlik gibi :)Yakıt çok yakarmı?2.eli iyimidir?Tam ayran gönüllü oldum:) Kusura bakmayın.Ayrıca cevap yazan,yazmayan herkese çok teşekkür ederim,Türk insanı bu işte yardımsever,alçak gönüllü,Hepinizi çok seviyorum,Sağolun Varolun.

tarihinde Yücel Gezgin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Emekliliğin tadını sıfır araçla çıkarın bence, sağlıkla binin.  :)

Yorum bağlantısı
Mert Kaymak

Kesinlikle ben sizin yerinizde olsam diğer seçenekleri direk unutur focus yada leon düşünürdüm.

Yorum bağlantısı
Tayfur Polat

Ben bu 4 araçtan 1 ini almanızı tavsiye ederim. Bütçeniz iyi. Ford Focus, Fiat Egea, Honda Civic, Ford Mondeo

Bu araçlar hem genişlik hemde motor kuvveti bakımından gayet iyi araçlar. Hem piyasa değerleri de iyi. Satılmak istendiği zaman elinizde çok kalmaz, rahat da satarsınız. 

Yorum bağlantısı
Misafir

Tek eksiği vergisi yıllık 2100 lira

Tek eksiği değil fazlası olmuş o Emrecim 2100 lira  :)

Yorum bağlantısı
Bora Yetkin

Arkadaşlar bu c-max nasıl ? Tam benlik gibi :)Yakıt çok yakarmı?2.eli iyimidir?Tam ayran gönüllü oldum:) Kusura bakmayın.Ayrıca cevap yazan,yazmayan herkese çok teşekkür ederim,Türk insanı bu işte yardımsever,alçak gönüllü,Hepinizi çok seviyorum,Sağolun Varolun.

Yücel bey merhaba;

Ford C-Max bütçenizi aşabilir 70 bin civarı başlangıç fiyatı var.Focus 60 bin.Bu marka sıfır araç düşünürseniz İstanbul anadolu yakasında güzel fiyat alabileceğim bayi var.sizi yönlendirebilirim.

Bol şans..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...