İçeriğe Yönlendir

Facebook Ortak Hesap

Misafir

Recommended Posts

Misafir
(düzenlendi)

Diyelimki ben büyük bir otel zinciriyim ve Türkiye'nin farklı yerlerinde şubelerim var, ve bu şubelerimin hepsinin kendine ait facebook hesapları var yani İstanbul X hotel facebook sayfası, Ankara X hotel facebook sayfası gibi gibi.. Fakat ben X Hotel genel merkezi olarak benim facebook hesabımda da bu saydığım şubelerimin facebook hesaplarında paylaştıkları da anlık olarak gözükebilirmi? Yani X hotelin genel merkez facebook hesabında, İstanbul x hotelin paylaştığı aynı anda gözükebilir mi? Facebookta böyle bir özellik varmı.

Edit: Sanırım yanlış anlattım, paylaşımların zaman tünelimde değil profilimde de aynı anda gözükmesinden bahsediyorum

Facebooktan anlayanlar varsa ise çok makbule geçer  :flowers:

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Olimpiyat sorusu gibi olmuş.... :D

Meslek icabı az bilinmeyen durumlar karşıma çıkıyor ama çıktımı da işte böyle çıkıyor  :D

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

aklıma ilk gelen tek hesap (ana otel için)

şubeler için sayfa oluşturmak. (her sayfa için ayrı kişilere yetki verilebilir)

tüm paylaşımlar tek hesapta görünür.

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Meslek icabı az bilinmeyen durumlar karşıma çıkıyor ama çıktımı da işte böyle çıkıyor  :D

Allah kolaylık versin. :flowers:

Yorum bağlantısı
Misafir

aklıma ilk gelen tek hesap (ana otel için)

şubeler için sayfa oluşturmak. (her sayfa için ayrı kişilere yetki verilebilir)

tüm paylaşımlar tek hesapta görünür.

Şubelerin sayfaları daha önceden oluşturulmuş malesef 

Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

diger subeler paylasim yaparken genel merkezi etiketlesinler ya da direk zaman tünelinde paylassalar sanırım olur tabi tum subelere ulasilabilir konumdaysa...

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Otomatik olması zor zira ayrı hesap olduğu için facebook bunların şube olduğunu anlamaz. En kolay çözüm ana hesabın , şubelerin paylaşımlarını beğenmesi gibi görünüyor.

Yorum bağlantısı
Erhan Karaman

siz ana hesaptan şubelerin sayfasına girip takip et dediğinizde onlar paylaşım yapınca sizin sayfanızda paylaşımları direk  olarak çıkıyor olması lazım diye biliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersev Kaya

Şubeleri takip edip, "Başta Gör" derseniz yaptıkları her şey takip eden kişinin sayfasının en başında gözükür.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Yorumlar için teşekkürler, sanırım paylaşım yaparken etiketlemekten başka çare yok gibi. 

facebook yardım merkezi var,oraya başvurabilirsin :biggrin:

Sizin orda mı abi ?  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

siz ana hesaptan şubelerin sayfasına girip takip et dediğinizde onlar paylaşım yapınca sizin sayfanızda paylaşımları direk  olarak çıkıyor olması lazım diye biliyorum.

Şubeleri takip edip, "Başta Gör" derseniz yaptıkları her şey takip eden kişinin sayfasının en başında gözükür.

Yorumlar için teşekkürler, sanırım paylaşım yaparken etiketlemekten başka çare yok gibi. 

Sizin orda mı abi ?  :biggrin:

Doğuş cevap çok basit değil mi,takip edersen paylaştığı herşeyi görürsün.

Yorum bağlantısı
Misafir

Doğuş cevap çok basit değil mi,takip edersen paylaştığı herşeyi görürsün.

Abi yok yanlış anlaşıldı sanırım, senin dediğin zaman tünelinde gözükmesini sağlıyor, benim dediğim ise kendi profil duvarında da anlık olarak gözükmesi 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Abi yok yanlış anlaşıldı sanırım, senin dediğin zaman tünelinde gözükmesini sağlıyor, benim dediğim ise kendi profil duvarında da anlık olarak gözükmesi 

evet  öyle oldu :)

Yorum bağlantısı
Misafir

evet  öyle oldu :)

O zaman kulüp üyesi olmanın avantajlarını kullanıp mesajımı düzelteyim  :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...