İçeriğe Yönlendir

Riken - Falken Vs Michelin

Fırat Çakıroğlu

Recommended Posts

Fırat Çakıroğlu

2009 model Fiesta aracıma 195 45 R16 ölçüsünde Michelin tek modeli olan pilot sport 3 lastik almak için ( şu anda da kullandığım ) gittiğim de önüme iki farklı yerde riken ve falken modellerini ( onlarda da tek model ) sundular. Bu ölçüde kullanan var mı , tavsiye alabilir miyim , çok teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

ben olsam macera aramam bildiğim kullandığım memnun olduğum lastiği alırım bütçem varsa tabi :)

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Falken ben şuanda kendi aracımda kış lastiği olarak kullanıyorum.Gayet iyi bir lastik ben sorun yaşamadım.Yol tutuş ,karda çekiş v.s gayet iyi.Lastik testlerinde yeterli performansa sahip uygun fiyata kaliteli lastik almak isteyenler için iyi bir alternatif.

Zamanında nokian içinde ismi bilinmediğinden dolayı baya eleştiri geliyordu ancak şimdi en iyi lastik firmaları ile yarışıyor.Marka fanatikliği yapmadan iyi araştırmak lazım.

Riken nasıl o kısmını bilmiyorum .

Yorum bağlantısı
Ali Gök

falken vardı aracımda goodyearlara geçtim arabanın dünyası değişti. ama falkenlerde yeniyken çok kötü değildi lakin goodyear gibi asla değildi

Yorum bağlantısı
Misafir

falken vardı aracımda goodyearlara geçtim arabanın dünyası değişti. ama falkenlerde yeniyken çok kötü değildi lakin goodyear gibi asla değildi

İlk 1000km de kötü lastik yok. 

Falken ben şuanda kendi aracımda kış lastiği olarak kullanıyorum.Gayet iyi bir lastik ben sorun yaşamadım.Yol tutuş ,karda çekiş v.s gayet iyi.Lastik testlerinde yeterli performansa sahip uygun fiyata kaliteli lastik almak isteyenler için iyi bir alternatif.

Zamanında nokian içinde ismi bilinmediğinden dolayı baya eleştiri geliyordu ancak şimdi en iyi lastik firmaları ile yarışıyor.Marka fanatikliği yapmadan iyi araştırmak lazım.

Riken nasıl o kısmını bilmiyorum .

Bir önceki lastiklerim Michlen Primacy Hp idi 30,000 de pert oldu lastikler ve asla sert araç kullanmam. Sürekli patinaj ve Abs devreye giriyordu.  Marka Fanatikliğiyle alakası yok. Büyk konuşmayım daha hayatta para vermem. Lassa impetrus Revo 2 aldım 6 ay önce. Çok tereddüt etmiştim ama çok memnunum. Islak kuru viraj Frenaj ilk kalkış Ve yol sesi. Michlen 71 Db idi bunlar 66 DB... ben Sadece 2 marka için bu cümleyi kurdum.

Yorum bağlantısı
Ali Gök

İlk 1000km de kötü lastik yok. 

Bir önceki lastiklerim Michlen Primacy Hp idi 30,000 de pert oldu lastikler ve asla sert araç kullanmam. Sürekli patinaj ve Abs devreye giriyordu.  Marka Fanatikliğiyle alakası yok. Büyk konuşmayım daha hayatta para vermem. Lassa impetrus Revo 2 aldım 6 ay önce. Çok tereddüt etmiştim ama çok memnunum. Islak kuru viraj Frenaj ilk kalkış Ve yol sesi. Michlen 71 Db idi bunlar 66 DB... ben Sadece 2 marka için bu cümleyi kurdum.

ilk 1000 km de iken ben kullanmadım bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

Bilindik marka alın üzmeyin sonrasında kendinizi. Ben debica yazlık almıştık baya baya pişman olmustum. Smdı yazlık goodyear, kışlık michelin. Kafam rahat.

Yorum bağlantısı
Erkam Elma

Yaklaşık 5000 km dır Falken kullanıyorum araba ray üzerinde gidiyor sanki yol tutuş mükemmel internette yorumları da okuyun genel olarak yazılanlar olumlu .Fakat her markanın her ölçüsü iyi demek yanıltıcı olabilir bu michellin için de Falken için de böyledir.195 65 15 good year aldık arkadaşıma hiç memnun değil .Kullanıcı yorumlarına dikkat ederek karar verin derim.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Falkenin ana bayiliğini yapan tanıdığımız var çok iyi lastikleri var diyor falkenin piyasada yeni olduğu için güzel ürün sunuyorlar mış

Yorum bağlantısı
Mustafa Serhat

Falken kötü lastik değil ama Michelin gibi de değil tabi. Kullandım, yol tutuş ve ses olarak bence iyi tek eksisi çabuk bitmesi.

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Falken şu an kullanıyorum gayet memnunum  :good1:  Tam bir Fiyat/Performans ürünü

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...