İçeriğe Yönlendir

C-Max' Trend'e Geniş Ekran Ve Sony Teyp Uygulaması.

Hakan Gürsu

Recommended Posts

Gürkan Çakıroğlu

Bu arada Gürkan hocam yeni aracin konusunu bekliyoruz.

İnan merhaba, konu açacaktım ama vakit bulamadım, bu sabah da vatandaşın biri bagaj kapağımı göçertip kaçmış :(

Ben anlamıyorum bu insanları ne kaçıyorsun kardeşim, Ford Transit kamyonet...

Çok canımı sıktı sabah sabah.

Hakan güle güle kazasız kullan, çok güzel oldu Maşallah...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

İnan merhaba, konu açacaktım ama vakit bulamadım, bu sabah da vatandaşın biri bagaj kapağımı göçertip kaçmış :(

Geçmiş olsun abi...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkam Elma

Hakan bey çok hoş olmuş özendim gerçekten bu elm kablosu ile hill holder ve kapı özelliği işlemi karmaşık mı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu
(düzenlendi)

Hakan bey çok hoş olmuş özendim gerçekten bu elm kablosu ile hill holder ve kapı özelliği işlemi karmaşık mı

Aslında çok karmaşık değil, forumda nası yapılacağını ayrıntılı anlatan bi başlık vardı.

Hayırlı olsun çok güzel olmuş

Sent from my iPhone using Tapatalk

Teşekkürler..

tarihinde Hakan Gürsu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Gürkan Hocam geçmiş olsun. Can sıkıcı bir durum olmuş. İnşallah fazla bir şey yoktur.

Bir de şunu sormak isterim. Benim aracım Titanium x fakat ilk çıkan model olduğundan teyp kısmı trendlerle aynı. Sadece sony yazan kısmı değiştirebiliyor muyuz? Örneğin çıkma bulsak teyp değişmeden sadece kapak kısmı değişebilir mi?

Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu

Gürkan Hocam geçmiş olsun. Can sıkıcı bir durum olmuş. İnşallah fazla bir şey yoktur.

Bir de şunu sormak isterim. Benim aracım Titanium x fakat ilk çıkan model olduğundan teyp kısmı trendlerle aynı. Sadece sony yazan kısmı değiştirebiliyor muyuz? Örneğin çıkma bulsak teyp değişmeden sadece kapak kısmı değişebilir mi?

Şimdiden teşekkürler.

Fikret hocam sağolun, yetkiliye kalsa bagaj değişecek :) ama düzelip boyanacak İnşallah, aslında görünürde çok da bir şey yok ama.

Sony teyp olayı çok basit ve evet sadece panel değişimi yeterli ve 5 dk sürmeyen bir işlem.

Siz çıkmayı bulun ben tarifini yaparım hocam.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

güle güle kullan, hayırlı olsun

Sağolasın Lokman abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Şşşşt Aydın beye çaktirmayin, o hala arayuzle aynaların açık kalacağını sanıyor[emoji13]

Bu kadar basit bir şeyi neden seçimlik yapmamışlar ilginç..

Çakamadım bir türlü [emoji3]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Fikret hocam sağolun, yetkiliye kalsa bagaj değişecek :) ama düzelip boyanacak İnşallah, aslında görünürde çok da bir şey yok ama.

Sony teyp olayı çok basit ve evet sadece panel değişimi yeterli ve 5 dk sürmeyen bir işlem.

Siz çıkmayı bulun ben tarifini yaparım hocam.

Gürkan Hocam Allah kolaylık versin inşaallah istediğin şekilde hallolur.

Şu anda burada bulmam zor olabilir. Sanırım yaz tatilinde Ankaraya uğradığımda bakmam gerek. Çünkü kozmetik olarak da görerek alınması gereken bir parça. Veya yolu düşüp de alacak bir arkadaş da olabilir. Bulunca iletişime geçerim Hocam.

Tekrar geçmiş olsun adınıza üzüldüm doğrusu. Ama eskisi gibi olacağına inanıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu

Gürkan Hocam Allah kolaylık versin inşaallah istediğin şekilde hallolur.

Şu anda burada bulmam zor olabilir. Sanırım yaz tatilinde Ankaraya uğradığımda bakmam gerek. Çünkü kozmetik olarak da görerek alınması gereken bir parça. Veya yolu düşüp de alacak bir arkadaş da olabilir. Bulunca iletişime geçerim Hocam.

Tekrar geçmiş olsun adınıza üzüldüm doğrusu. Ama eskisi gibi olacağına inanıyorum.

Sağolun hocam, ben de iki tane vardı, verdim arkadaşlara :) Size de bir tane bulalım :)

Arabama çarpan vatandaşı buldum :) Özür dileyerek farkında olmadığını, benim yaptırmamı parasını ödeyeceğini söyledi :) Sağolsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Sağolun hocam, ben de iki tane vardı, verdim arkadaşlara :) Size de bir tane bulalım :)

Arabama çarpan vatandaşı buldum :) Özür dileyerek farkında olmadığını, benim yaptırmamı parasını ödeyeceğini söyledi :) Sağolsun.

Bulalım Gürkan Hocam iyi olur şu işlerinizi halledin hayırlısıyla. Çok sevinirim. :)

Çarpan kişiyi de bulmanıza sevindim doğrusu.  :good1:

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Düzgün adammış yine,

Düzgün adammış yine, helal olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...