İçeriğe Yönlendir

Aktif Şehir Içi Güvenlik

Barış ÖZKAN

Recommended Posts

Barış ÖZKAN

Merhabalar ben aranıza yeni katıldım bilgi ve tecrübelerinizden yaralanmak istiyorum ,2015 model BMAX titanium X paket aracım var aracımda aktif şehir içi kontrolü yok sonradan ilave yaptırma şansım varmıdır acaba .

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Malesef bu gibi donanımlar sonradan eklenemiyor diye biliyorum.Çünkü aracın sensör ve kamera sistemi ecu yazılımı, frenleri herşey ona göre dizayn ediliyor.

Tüm sistemin alt yapısı kurulu ise yazılım ile işi çözmek kolay siz yinede bunu servise bir sorun.Ancak şunuda belirteyim servisler bu tarz işlerden uzak duruyor :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Sonradan yapılır mı fikrim yok ama işe yarayan bir sistem. Dün önüme sağımdan beni geçen bir motorsiklet girdi. önde ki araca vurmamak için de fren yaptı. Tabii o esnada ben bu durumu fark edene kadar aktif şehir içi güvenlik frenlemeyi yaptı. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Sonradan yapılır mı fikrim yok ama işe yarayan bir sistem. Dün önüme sağımdan beni geçen bir motorsiklet girdi. önde ki araca vurmamak için de fren yaptı. Tabii o esnada ben bu durumu fark edene kadar aktif şehir içi güvenlik frenlemeyi yaptı. :D

Çok iyi  :keyifli:  :good1:

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Aktif şehiriçi güvenlik sistemi plus pakette yer alıyor. Sonradan ilave edilmesinin mümkün olacağını sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

bence de sonradan ekletilemez. fiestada araç hem titanium olacak hem tekno paket olacak hem de dizel yada ecoboost olacak. neden seçenekleri daralttıkça daraltıyorlar hiç anlamıyorum, özellikle de konu güvenlik olunca...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Barış ÖZKAN

Arkadaslar bu gun servisten donus yaptilar sonradan takilmiyormus Orhan beyin belirttigi gibi pkus paket olarak geciyorBilgilerinize

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...