İçeriğe Yönlendir

Wanted... :)

Erdem Terzioğlu

Recommended Posts

Erdem Terzioğlu

1f0d13fef18b238b3568e922ae85fc6a.jpg

Arkadaslar araci kapali garaje cektim aksam isten ciktiktan sonra farkettim ki bir kedi arkadas arabanin uzerine cikmak isterken malum olay olmus.

Bu kediyi ariyorum basina ödül koydum ölü yada diri ariyorum :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdem Terzioğlu
(düzenlendi)

Resimler hic silinmemis hali. Silince toz gecti ama cizikler neredeyse ayni sekilde belli insallah pastayla kapanir

tarihinde Fatih Keskin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Kedi olması mümkün değil, o tırnak aralığında olsa olsa aslan olur

aynı şeyi yazacaktım.kedinin bunu yapabilmesine imkan yok.arabanın üzerindeki toz çizilmiş gibi duruyor.zaten bazı kısımlarını silmişsiniz oralarda sorun yok gibi.ya da belki çok az incecik çizik.

Yorum bağlantısı
Erdem Terzioğlu
(düzenlendi)

aynı şeyi yazacaktım.kedinin bunu yapabilmesine imkan yok.arabanın üzerindeki toz çizilmiş gibi duruyor.zaten bazı kısımlarını silmişsiniz oralarda sorun yok gibi.ya da belki çok az incecik çizik.

Evet sildigim yerlede her ne kadar fotografta sorun yok gibi gorunse de islak bezle sildikten sonra beyaz beyaz izler duruyordu sadece biraz daha yakindan bakmak gerekiyor cok uzaktan gorunmuyor. Yarin silindikten sonraki fotografini da paylasacagim.

Ayrica kedi oldugu belli bir garajda kediyo gormustum. Diger konu ayak izleri zaten resimlerde belli. Ayrica baska ne olabilir ki? Duserken can havliyle perdeleri acmis sonra penceleri kapatarak asagi inmis. :)

tarihinde Fatih Keskin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Kedi kaçmış yukarı doğru. Köpek kovalamış. Patiler köpek ayağı izi

Olay çözüldü daalın

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 8
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Kedi kaçmış yukarı doğru. Köpek kovalamış. Patiler köpek ayağı izi

Olay çözüldü daalin

:D  :good1:

Geçmiş olsun kardeş...

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Öncelikle geçmiş olsun pasta ile geçer gibi sanırım.

Bence suçu kedinin üstüne atmışlar, sizde kedidir kedi diyip geçmişsiniz :)

Şaka bir yana evde kedim var arabanın üstünde kayıp göçenler oluyor Karamürsel'de siyah mondeoda 5 yıldır böyle bir iz olmadı.

Dediğim gibi kedinin patisini çamura batırıp sizin araca vurmuşlar suçu da kediye yıkmışlar :) :)

EK: Köpek olabilir mi, yada vaşak falan :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Batuhan Yüksel

Dostlar kedi mi değil mi?  :D  Benim kaputa çıkıyorlardı sitenin içinde akşamları kedileri haşlıyordum bi ara

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Benim arabanın üstünden de kedi eksik olmaz sendeki izler daha büyük birşeye ait gibi :)

Yorum bağlantısı

bu kediyse de eğer o kedi ile karşı karşıya gelmeyin. Büyük Kedigillerden :D 

geçmiş olsun

Yorum bağlantısı
Ufuk Aydın

Bence bu bir köpek. Bayada yüksekten başlamış çünkü arka ayaklarının üstüne kalkıp oraya erişmesi çok zor bence kedinin.

Neyse önemli olan hayvanın ne olduğu değil tabi :) 

Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Ali Tatlısu

geçmiş olsun.

ken block un aracındaki monster logosu gibi olmuş.

havalı duruyo.  :)

Yorum bağlantısı
Erdem Terzioğlu

Tesekkurler arkadas. Araba kapali garajdaydi ve kopek girmiyor oraya ama kedi giriyo hatta sabah buldum kediyi. Bizim garajda bi kutuya yavrulamis. Arac bir cam var onun onunde duruyordu cama ulasmak icin once arabanin uzerine ziplamis sanirim. Tavanda geziyordu daha once ama dusmemek icin pencelerini acinca boyle durum olmus.

Basina odul bile koymustum ama yavrulari olunca vazgectim bakalim bu aksam nereye ziplamis olacak. Bi ara kedinin resmini de cekerim :)

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bence bulaşma buna, bakışı bakış değil

Abi,bu bakış uyumuş hali [emoji23][emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...