İçeriğe Yönlendir

Internet Paketini Kullanarak Bilgisayardan Bağlantı

Özgen Acar

Recommended Posts

Özgen Acar

merhabalar

Elimizde bir tane düz akılsız telefon var sadece görüşmeye yarayan ama artık hatlarda internet paketleri standart geldiği için 4 gb internet ziyan oluyor,bunu bilgisayarda kullanmak istiyoruz.(hat avea)

mobil modemler vardı piyasada ama sanırım onlar sadece data hatları ile çalışıyor,sizce ne almak lazım bunun için?

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

usb kablosu ve telefonun sitesinden mobil ugulama programını indiririn bağlarsınız.

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Normal hatlar ile de çalışır. Data hattı şart değil. Ya wın gibi aveanın da modemini alacaksınız,ya da telefon bsayara bağlanıyorsa, kendi programıyla modem olarak tanıtacaksınız.

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

usb kablosu ve telefonun sitesinden mobil ugulama programını indiririn bağlarsınız.

Normal hatlar ile de çalışır. Data hattı şart değil. Ya wın gibi aveanın da modemini alacaksınız,ya da telefon bsayara bağlanıyorsa, kendi programıyla modem olarak tanıtacaksınız.

abilerim telefon nokia c3 :)usb ile olmaz diye düşünüyorum,ikinci el bi vınn tarzı bişey alsam olur o zaman?

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
(düzenlendi)

abilerim telefon nokia c3 :)usb ile olmaz diye düşünüyorum,ikinci el bi vınn tarzı bişey alsam olur o zaman?

C3 kendi internete iyi kötü girebilen bir modemse olur, ben 5130 ile çok bağlandım kablosuyla.

Edit: cihaza baktım USB kablo ile telefondan internete baglanabilirsiniz, sadece USB kablo driveri lazım.

tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

abi tamam kızma ben kablo bakayım :D

Haşmet Abimin dedi gibi inat etme daaa olur dedik yiyor sa olmaz de  hadi hadi desene  :sandalye:  :sandalye:

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

Haşmet Abimin dedi gibi inat etme daaa olur dedik yiyor sa olmaz de  hadi hadi desene  :sandalye:  :sandalye:

yok abi yarın ilk iş kablo bakacam  :sandalye:

Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

bende s3 var ayarlar diger aglar bağlanabilir tasinabilir wifi yi acinca modem gibi kullaniyorsunuz orada aga bende androidap ismini vermis birde şifre veriyor bilgisayarin wifi sini acip android ap agina baglanip sifreyi girince islem tamam ben bu şekilde giriyorum umarim dogru anlayip anlatmisimdir...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...