İçeriğe Yönlendir

0 Araç Boyalı Çıkmasına Mahkeme Kararı

Ali Gök

Recommended Posts

Ali Gök

http://www.milliyet.com.tr/sifir-araci-satmaya-kalkarken/ekonomi/detay/2236319/default.htm

hepimizin zaman zaman duyduğu bir olaydır. sıfır araçta boya çıkması durumu

Bursada bir vatandaşın arabası komple boyalı çıkmış ve mahkemeyi kazanmış. Haberin detaylarını linkte bulabilirsiniz

Bu konuda farklı konularda var arattım lakin emsal bir karar gelmiş olması sebebiyle yeni bir konu açmak istedim. Hata ettim ise konu zaten birleştirilecektir lakin 0 araçta boya var ise çıkan bu emsal karar ile mahkemeke gidilebileceği bilgisi için konu sabitlenebilir düşüncesindeyim

herkese keyifli forumlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Aracın markasını ve satan bayinin adını da verseler keşke.

Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

aracın boyalı çıkma ihtimali elbette var haberin gerçekli payı çok çok var bence çünkü avrupadan gelen araçlar yükleme yada taşıma esnasında başına bir çok şey gelebiliyor tırdan düşebiliyor vs.vs. onaırımı yapılan bu tip araçlar normalde ıstarkaya yada kusurlu araçlar bölümünde satılması gerekirken ki avrupada böyle yapılıyor ama türkiyemize itelemasyon sistemi olduğu için satıyorlar sıfır diye müstehaktır böyle firmalara ne güzel oldu bak adam için kaç yıl bindi şimdi aracı satıp belki yükselticekti ama sıfır alamıcaktı bedavadan sıfır araç sahibi oldu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

merak ettim hangi firmaydı acaba? bu yapılan resmen dolandırıcılık,koskoca x firmanın düştüğü duruma bakın,firma ismi açığa çıksa o sene satılan o model araçlarda kaç tanesinde bu olumsuz durum vardı acaba? firma itibarı sıfır, kimseye güven kalmadı....

Yorum bağlantısı
Ali Gök

bana araç hyundai gibi geldi. eğer karartılan resim era ise yerine de blue verdilerde blue nun 68 bine olan paketi de var. ama farazi tabiki

Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

karartılan rese aldanma o maktas araba haberi olduğu için öylesine paylaşılan resim firma itibari söz konusu olduğu için isim vermiyorlar haliyle verseler piyasa karışcak 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

karartılan rese aldanma o maktas araba haberi olduğu için öylesine paylaşılan resim firma itibari söz konusu olduğu için isim vermiyorlar haliyle verseler piyasa karışcak 

doğru olan firmanın yaptığını söyleyip itibarinı zedelemektir bence . bi nane yemişlerse yapmazlar bidaha diye

Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

orda haklısın evet ama onu yapacak medya aracı kaç firma var? 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

avukatın adı var. bursada bizden olup avukatı tanıyan var mı?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...