İçeriğe Yönlendir

Bu Site Güvenilir Mi?

Görkem Karakaş

Recommended Posts

Görkem Karakaş

İyi geceler arkadaşlar. Ayakkabı ihtiyacım var sadece bi sitede bulabildim ama daha önce hiç alışveriş yapmadığım için güvenemedim eşe dosta sorsum 3-4 yıldır piyasada güvenilir diyen de oldu hiç duymadım diyen de olduö dedim bi foruma yazıyım ne kadar geniş bi kitleye oluşursa iyidir.

-

Site: www.sporjinal.com -

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

İyi geceler arkadaşlar. Ayakkabı ihtiyacım var sadece bi sitede bulabildim ama daha önce hiç alışveriş yapmadığım için güvenemedim eşe dosta sorsum 3-4 yıldır piyasada güvenilir diyen de oldu hiç duymadım diyen de olduö dedim bi foruma yazıyım ne kadar geniş bi kitleye oluşursa iyidir.

-

Site: www.sporjinal.com -

Sikayetvar.com adresine bakın. Orada genelde sitede sorun varsa sorunların neler olduğu belli olur.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Tam anlamadım. Siteyi mi tavsiye istiyorsunuz yoksa sitenin güvenilirliğini mi sorguluyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Siz bulduğunuz modelin link ini paylaşın belki o ürüne başka yerlerden ulaşılabilir alternatif olarak.

Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Tam anlamadım. Siteyi mi tavsiye istiyorsunuz yoksa sitenin güvenilirliğini mi sorguluyorsunuz?

Sitenin güvenirliğini. Başlık yanlış olmuş sanırım.

Siz bulduğunuz modelin link ini paylaşın belki o ürüne başka yerlerden ulaşılabilir alternatif olarak.

Baktım.markanın kendi sitesi hariç yok sanırım

Sikayetvar.com adresine bakın. Orada genelde sitede sorun varsa sorunların neler olduğu belli olur.

Hiç başlık yok şikayet varda. Sağ

olun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Sitenin güvenirliğini. Başlık yanlış olmuş sanırım.

Baktım.markanın kendi sitesi hariç yok sanırım

Hiç başlık yok şikayet varda. Sağ

olun

Köklü ve şikayet yoksa güvenilir bence.
Yorum bağlantısı
Nadir Açıkbaş
(düzenlendi)

Ürün Ürün Kodu Adet Ara Toplam adidas Dragon Unisex Beyaz Spor Ayakkabı (M18230) Beden 38 M18230-5 1 139,00 TL Ara Toplam 139,00 TL Kargo 0,00 TL Genel Toplam 139,00 TL

Teşekkürler, Sporjinal.com

04.03.2016 da eşime ayakkabı aldım sorunsuz geldi daha önceden de alışveriş yaptım güvenilir bir site bence.

tarihinde Nadir Açıkbaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

https://www.ayakkabidunyasi.com.tr/

gayet güvenilr ve gayaet iyi fiyatları var

vesile ile spor ayakkabı rakamları da uzaya çıktı mübarek

Aynen

Ürün Ürün Kodu Adet Ara Toplam adidas Dragon Unisex Beyaz Spor Ayakkabı (M18230) Beden 38 M18230-5 1 139,00 TL Ara Toplam 139,00 TL Kargo 0,00 TL Genel Toplam 139,00 TL

Teşekkürler, Sporjinal.com

04.03.2016 da eşime ayakkabı aldım sorunsuz geldi daha önceden de alışveriş yaptım güvenilir bir site bence.

d7dca014c69ffee6acc9392b7b3ec2fd.jpg

Bende şu ayakkabıyı düşünüyorum. Sanırm aynı ayakkabı.

Yorum bağlantısı
Nadir Açıkbaş
(düzenlendi)

:)  :)  aynen bu arada aynı ayakkabıyı 3 yıl önce kendime de aldım sol ayak baş parmağı sıkıyor aynı şikayet eşimde de var ayakkabı yapısından sanırım ayak numaranızın yarım boy büyüğünü alın derim iki kez aynısını yaşadık o ayakkabıda

tarihinde Nadir Açıkbaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

:):) aynen bu arada aynı ayakkabıyı 3 yıl önce kendime de aldım sol ayak baş parmağı sıkıyor aynı şikayet eşimde de var ayakkabı yapısından sanırım ayak numaranızın yarım boy büyüğünü alın derim iki kez aynısını yaşadık o ayakkabıda

Anladım 41 aldım büyük geldi. Başka bi markada 40.5 alacaktım 41 varsa onu alıyım bari. Sağolun hocam. İlaç gibi geldiniz daha önceden başıma bi iş geldi o yüzden bu kadar titizim.

Ama olmaz ki ya. Dün vardı 40.5 bugün 38 kalmış sadece: (

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nadir Açıkbaş

Anladım 41 aldım büyük geldi. Başka bi markada 40.5 alacaktım 41 varsa onu alıyım bari. Sağolun hocam. İlaç gibi geldiniz daha önceden başıma bi iş geldi o yüzden bu kadar titizim.

Ama olmaz ki ya. Dün vardı 40.5 bugün 38 kalmış sadece: (

hadi ya bu model de eskide kaldı az bulunuyor :(

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...