İçeriğe Yönlendir

Kaza Sonrası Parça İhtiyacı

Behram Doygun

Recommended Posts

Behram Doygun

İyi geceler saygıdeğer büyüklerim. Yeğenim bugün akşam babasının arabasıyla ufak bir kaza yapmış. Bana geldi napabiliriz yarına halletmem lazım babam farketmeden dedi. Boyatıcaz malum da bana far lazım nereden temin edebiliriz? Araç 5.25 bu arada tek sol far kaça mâl olur bize? Çıkma, sıfır vs...73df9f8d7c06fbe0f0823fd67617b767.jpg48aea8179b39468ef0a3fec66168aa75.jpgbe6510c2428ef6faec0b457ce9480c00.jpg882ed9c8175a58c8edb2b1c16152f1a1.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Bu araç malesef yarına yetişmez. Ön tamponda yapılacak işlemin astarının kuruması zaten 1 gün.  Farları pahallı tabiki yedekçilerde 1500 2000dir servise 3000 4000bindir. (Tahmini konuşuyorum)

Bence yeğeniniz durumu babası ile paylaşsın. Sizin yaptıracağınız tamirat işlemi ile araç sahibinin yaptıracağı tamirat işlemi arasında kalite farkı olması yüksek. Bu durumda araç sahibini çok daha fazla kızdırmamak için peşin peşin durumu paylaşın.

Başka bir araca çarpma söz konusu ise yeğeninizin babası ile bunuda paylaşın. Hatta çarpıp kaçma varsa Bmw'nin sahibi kesinlike bunları bilsin. Çok daha hafif zararlarla atlatacağınızı garanti ederim. Kendi başınıza iş yaparsanız güvenlerini kaybedersiniz.

Geçmiş olsun.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

En son babalar duyar demeyin paylaşın. Emin olun bir baba evladımın canı sağolsun der. Mal canın yongası bir iki kızar geçer.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Gecmis olsun. Simdi isitecegi laf, sanayi ellerindeki onarimin ortaya cikmasindan sonra belki cok daha yumusak kalir. Bu isler gizli olmaz.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Hepiniz haklısınız aynı sözlerin bir çoğunu gece ben sarfettim ona. Gece bir bayan şöforun Topkapı istikametine giderken aniden önüne araç çıkması ile duruyor bizim yeğen farkedemiyor tabi tıklatıyor. Tutanak felan tutmuşlar. Yanlış hiçbirşeyleri yok. Kadının arabasına da baktım. Aracı Tiguan sadece tamponun sol arka köşesinde hafif astara gelmiş boya onun da aynı bizim gibi tampon kısmi boyanır belki.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Far, far yıkama kırık tampon kırık.. Sis kırıktır muhtemelen. Panjurlar zarar görmüş olabilir.. 

Bence babası bilmeli bu hasarı.

İlandaki far bedava imiş.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Aile büyüklerinin haberinin olması daha iyi olur bence,bu 1 günde düzeltilecek bir iş değil.

Yorum bağlantısı
Ufuk Aydın

Geçmiş olsun. Kesinlikle aracın sahibinin kim olursa olsun bilgisinin olması en sağlıklısı bence.

Daha sonrasında yaşanacak problemler şimdi söylemesinden daha kötü olabilir.

Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Beyram, arabayı kaçırmış mı ne yapmış?

Aynen öyle abi. :( Sorun şu ki kendi arabası var skoda yeti ama genç 20 yaşında arkadaşlarıyla çıkacağı zaman hep eniştemin arabasını alıyor. Geçen ayda arka çamurluğu sürttü. 1 ay içinde ikinci kazayı yapınca haliyle tıstı.

Son durum şöyle enişteme söyledik aracı ben konuştum biraz yumuşattım haliyle. Yarın araç sabahtan eniştemin servise bırakılacak artık daha yeğenim alabilir mi sanmam.[emoji16]

Far, far yıkama kırık tampon kırık.. Sis kırıktır muhtemelen. Panjurlar zarar görmüş olabilir..

Bence babası bilmeli bu hasarı.

İlandaki far bedava imiş..

Yok abim sadece far kırık, tampon ufak çatlağı var farın altındaki ince alanda su fiskiye kapağı sağlam fakat deposu delinmiş bütün su boşaldı dedi orda. Panjurlar sağlam sis de sağlam sorunsuz çalışıyorlardı akşam.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

20 yaşındaki çocuğa araba alınıyorsa sonuçlarına katlanılır, enişte de kral adammış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Behram Doygun
(düzenlendi)

20 yaşındaki çocuğa araba alınıyorsa sonuçlarına katlanılır, enişte de kral adammış.

Abi ben 18 yaşındayken ehliyetten bir ay sonra alındı üniversite hediyesi. [emoji4][emoji56][emoji56] Yeğen tek evlat olunca anlarsın yani.[emoji41][emoji56] tarihinde Behram Doygun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...