İçeriğe Yönlendir

Arazi Naylon'u 4X4

Sani Gerşon

Recommended Posts

Köksal Yılmaz

Yokuş kalkış bende de olur mu acaba? Gizli özellik açtırdım ama sormuş muydum hatırlamıyorum.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ali bey,

Kadranı gündüz yanar hale getirtmiştim ben. Bence kesin bakın.

Viraj aydınlatma aktif oldu mu?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
24 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Ali bey,

Kadranı gündüz yanar hale getirtmiştim ben. Bence kesin bakın.

Viraj aydınlatma aktif oldu mu?

araba yanmasın, prd. suv..

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
1 saat önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Yokuş kalkış bende de olur mu acaba? Gizli özellik açtırdım ama sormuş muydum hatırlamıyorum.

Hillholder için abs beynine ulaşım gerekiyor 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Hillholder için abs beynine ulaşım gerekiyor 
Siz çok bilgili bir abiye benziyorsunuz ama finalde patlar diye korkuyorum :D
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
4 saat önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Dosyayı indirmek için illa paralı üye olun diyor?

45 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

araba yanmasın, prd. suv..

Senin 2 kapıyı 4 kapı yapayım mı?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

dönüş ışıklarını açmadım onlarada bakayım, kadranıda hallederim, o nereden oluyor acep, ışık kısmındanmı... :)

alayını aç dediğimde araç 4x4 oto vites olduydu, herşey çalıştı sonra hata verdi :) yani açabaliyorsun herşeyi, donanım olduktan sonra dert değil....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
31 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:

Senin 2 kapıyı 4 kapı yapayım mı?

emekli olunca bakarız 2123 senesinde falan

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
9 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

dönüş ışıklarını açmadım onlarada bakayım, kadranıda hallederim, o nereden oluyor acep, ışık kısmındanmı... :)

alayını aç dediğimde araç 4x4 oto vites olduydu, herşey çalıştı sonra hata verdi :) yani açabaliyorsun herşeyi, donanım olduktan sonra dert değil....

Açık hale getirdikten sonra ilgili birimlerden komut almaz ise hata veriyor araç. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
58 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Dosyayı başka yere upload imkanı var mı?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
21 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Dosyayı başka yere upload imkanı var mı?

videonun altında link vermiş eleman, oradan tıklayınca açıldı bende, paralının yanında free var, olmadı drive a yüklerim indiriyorum tekrardan...

şu linki dene bakiim öncelikle , bunda beleş indirme var

https://uploadfiles.io/9vbg2

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
videonun altında link vermiş eleman, oradan tıklayınca açıldı bende, paralının yanında free var, olmadı drive a yüklerim indiriyorum tekrardan...

Tamam hallettim ama arac menulerini anlayamadım. Siz belki ekran goruntuleri ile anlatabilirsiniz?
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
3 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:
14 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Tamam hallettim ama arac menulerini anlayamadım. Siz belki ekran goruntuleri ile anlatabilirsiniz?

fırsat bulursam halledeyim, bu arada programı açınca altta Edition Mode yazan yere bas, sanal olarak bilgisayarda bağlıymış gibi oluyor, heryeri kurcalarsın, birde verdipi drive2.ru sitesinde bazı şeylerin nasıl yapılacağını yazmış, oradan denersin, bu arada bende ani frende 4 lü açıkmış, kontrolda ettim telefondan, asıldım frene abs devreye girdi, girmeden sert asıldım ama olmadı, sanırım harbi yüklenmek lazım, kaza anındaki gibi korkuyla asılmak lazım sanırım, kıyamadım vallahi :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
3 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

fırsat bulursam halledeyim, bu arada programı açınca altta Edition Mode yazan yere bas, sanal olarak bilgisayarda bağlıymış gibi oluyor, heryeri kurcalarsın, birde verdipi drive2.ru sitesinde bazı şeylerin nasıl yapılacağını yazmış, oradan denersin, bu arada bende ani frende 4 lü açıkmış, kontrolda ettim telefondan, asıldım frene abs devreye girdi, girmeden sert asıldım ama olmadı, sanırım harbi yüklenmek lazım, kaza anındaki gibi korkuyla asılmak lazım sanırım, kıyamadım vallahi :)

Edition mod'ta baktım ama, orjinal beyni görmediği için, farklı farklı menülerle karşılaşıyorum. Araca da bağlandım az evvel ama mesela kadran aydınlatmamı bulamadım.

4'lü ikaz bende de açık, 100km hızda dahi yardır yardır denedim, devreye girmedi hiç bir şekilde.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
16 dakika önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bıktım 23 duymaktan.

taaam 2121 olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
13 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bıktım 23 duymaktan.

12 saat önce, Çağlar Bayur yazdı:

taaam 2121 olsun

2121

Ortadaki 12'yi at, kaldı mı 21

Sonra ortadaki 1 ve 2'yi çarp, oldu mu 2

Şimdi 21 ve 2'yi topla.

Al işte yine 23.

• Beğen 2
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
5 dakika önce, Mahmut Yıldız yazdı:

2121

Ortadaki 12'yi at, kaldı mı 21

Sonra ortadaki 1 ve 2'yi çarp, oldu mu 2

Şimdi 21 ve 2'yi topla.

Al işte yine 23.

:exc1:

Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Sani bey duster ın begendıgınız begenmedıgınız yönleri nedır ort tüketim nedır yaylaya gıdıp gelmeye sehır ıcı kullanım ıcın 4*4 bır arac istegı var bende kararsız kalıyorum amorak alayım dıyom mtv sı gözumde buyuyor cok buyuk arac sehırıcıne japon grubunu tanımıyorum duster ıcımden gecıyor ama sıfır veya bıldık bır arac almak lazım hosafı cıkmıs bırsey degıl suzukının 1.6 ları var 2016-2017 dustermı suzukımı sızce 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
15 dakika önce, Erkan Işık yazdı:

Sani bey duster ın begendıgınız begenmedıgınız yönleri nedır ort tüketim nedır yaylaya gıdıp gelmeye sehır ıcı kullanım ıcın 4*4 bır arac istegı var bende kararsız kalıyorum amorak alayım dıyom mtv sı gözumde buyuyor cok buyuk arac sehırıcıne japon grubunu tanımıyorum duster ıcımden gecıyor ama sıfır veya bıldık bır arac almak lazım hosafı cıkmıs bırsey degıl suzukının 1.6 ları var 2016-2017 dustermı suzukımı sızce 

Sani hiç yaylaya gitmiş mi dusterla :D şehirden çıkarken görmedim :)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
2 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Sani hiç yaylaya gitmiş mi dusterla :D şehirden çıkarken görmedim :)

iftarda kaldırımdaki çimenliğe çıkardılar ya işte yahu :D 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

iftarda kaldırımdaki çimenliğe çıkardılar ya işte yahu [emoji3] 
Doğru ya ben de hereve ile çıkmıştım hatta Mert de golf arabasıyla çıkmıştı :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
1 dakika önce, Köksal Yılmaz yazdı:

Yaylanın bır  iki eksıgı kaldı bıtsın bır gun davet ederım yayla yolu görmus olur arac bahane ıle :))

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
22 dakika önce, Erkan Işık yazdı:

Erkan bey,

Aracın bazı kronik sorunları var, bunu bilerek almakta fayda var.

1- Arka kapılardan su alıyor. Kapı ayarı, döşeme yalıtımı ile sorun çözüldü.

2- Rölantide devir dalgalanması mevcut. Enjektörlere kod öğretildi, pompa basınç müşürü değişti, daha çözülmedi. İlk bakımda CLIP ile tekrar kontrol ettireceğim.

Yakıt tüketimi şehir içi 7-7.5 arası geziyor. Şehirler arası 110'la giderseniz 6.5, 130'la giderseniz 7.5 tüketiyorsunuz. 90'la giderseniz 6'yı çok rahat görürsünüz.

4x4 sistemi çok başarılı ancak kesinlikle kuru zeminde kullanılmamalı. Aksi halde manyetik kavrama zarar görüyor ve 6binTL fiyatı var.

Bakımları şu an 850-1000TL arasında yetkili serviste. Geçen sene 550'ye yaptırıyordum ki, maalesef kurlar vurdu.

Yeni aracınız şimdiden hayırlı olsun derim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...