İçeriğe Yönlendir

Bebek Aşıları

Emre Şimşek

Recommended Posts

Servet Aydın
(düzenlendi)

Çadırda büyüyen çingene çocuğunun ne poposu nede kolu iğne görmez iken, bizim veletler hızlı kapanan kapıdan bile hasta olabiliyor. Doğal yolla vücuda giren mikroba karşı vücut savunma sistemi geliştiriyor. Ben aşı yapılmasına karşıyım. Devlet aşı peşine düşeceğine doğal ürünler yetiştirecek tarım alanlarına yatırım yapsın. Sağlıklı beslenen annenin çocuğuna vereceği sütten daha güçlü aşı yok

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

BU konuda yorum yapabilmek için teknik seviyede bilgi sahibi olmak gerekir bence..sana göre evet vana göre hayır da..bunun bence hiç bir önemi yok.. :)

sonuçta ilk insandan bu yana soyumuz devam ediyor demekki aşı gerekli değil mantığı kaybettirir..

Sağlık konusunda internetten okumakta kaybettirir..iyi bir hekim bulun ve o na güvenin bence..

Yorum bağlantısı

Kızımın bütün aşılarını yaptırdık,gelişmemiş ülkelerdeki durumlardan pay çıkarabilir aşı karşıtları.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Bir bebeğe aşı yapılırken ben bile dayanamıyorum...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı

Daha hafif şekilde atlatmalarını sağlıyor canım.. Düz mantık olma. ;) Gazoz olma, efsane ol.  :p

E tamam işte düz mantık arkadaşım.

Bir kısım aşı olmadı diye aşı olanlar etkilenecekse aşı birşeye yaramıyor o zaman. (Derler) :p

Çadırda büyüyen çingene çocuğunun ne poposu nede kolu iğne görmez iken, bizim veletler hızlı kapanan kapıdan bile hasta olabiliyor. Doğal yolla vücuda giren mikroba karşı vücut savunma sistemi geliştiriyor. Ben aşı yapılmasına karşıyım. Devlet aşı peşine düşeceğine doğal ürünler yetiştirecek tarım alanlarına yatırım yapsın. Sağlıklı beslenen annenin çocuğuna vereceği sütten daha güçlü aşı yok

Abi onlarda da ortalama ömür baya bi düşük. Etkisi olabilir mi? 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bir kısım aşı olmadı diye aşı olanlar etkilenecekse aşı birşeye yaramıyor o zaman. (Derler) [emoji14]

Neresi düşük? Carbon fiber gibi hepsi

Kızımın bütün aşılarını yaptırdık,gelişmemiş ülkelerdeki durumlardan pay çıkarabilir aşı karşıtları.

Dediğinde eksik olan Anne faktörü. Besin olmayan yerde istediğin aşıyı yaptır, hikâye
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
(düzenlendi)

Bir kısım aşı olmadı diye aşı olanlar etkilenecekse aşı birşeye yaramıyor o zaman. (Derler) :p

Ortalama ömür bence kaliteli beslenme ile doğrudan ilgili.. tabii genetik de mühim.

tarihinde Ayhan Onaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

İnternette çok nadiren de yaşansa, aşıdan dolayı yaşanan sıkıntılarını dile getiren insanlar var. Ben aşı yaptırmadığı için sıkıntı çeken çıkar mı diye düşünüyordum. Sağolsun doktor bey bir kaç örnek vermiş.

İçimiz yana yana yaptıracağız anlaşılan.

Dini açıdan mı diye sormadım, dinim hiç bir zaman sağlığımın karşısında değil ki, sağlıklı ise dinim onaylamıştır zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bir bebeğe aşı yapılırken ben bile dayanamıyorum...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Emre Tapatalk İmzamızı kapatıyoruz :)

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör
(düzenlendi)

İnternette çok nadiren de yaşansa, aşıdan dolayı yaşanan sıkıntılarını dile getiren insanlar var. Ben aşı yaptırmadığı için sıkıntı çeken çıkar mı diye düşünüyordum. Sağolsun doktor bey bir kaç örnek vermiş.

İçimiz yana yana yaptıracağız anlaşılan.

Dini açıdan mı diye sormadım, dinim hiç bir zaman sağlığımın karşısında değil ki, sağlıklı ise dinim onaylamıştır zaten.

İğneyi yiyecek olan bebiş sen niye yanıyorsun :) 

4 çocuk sahibi olarak hiç birisinin aşısını yaptırmadığım olmadı. İçin rahat olsun.

tarihinde Serdar GÜNGÖR tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı

Konu ile ne kadar alakalı bilemiyorum ama...

Aşı davasında Yargıtay'dan 2. kez ret!

Ordu’da 41 yaşındaki Cumhuriyet Savcısı Hüseyin Ayyayla, ikiz bebeklerine zorunlu olan aşıyı yaptırmamak için verdiği hukuk mücadelesini ikinci kez kazandı. Yargıtay 2. Hukuk Dairesi, 7 Aralık 2015 tarihinde verdiği karara karşı ‘karar düzeltme talebinde’ bulunan Ordu Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün başvurusunu ikinci kez reddetti.

http://www.milliyet.com.tr/asi-davasinda-yargitay-dan-2-kez-gundem-2243361/

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Biz de yarın aşıya çağrıldık. Gideceğiz kısmetse...

Keşke aşılar tamamen güvenli olsaydı da bunlar yaşanmasaydı...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...