İçeriğe Yönlendir

Toyota Corolla 1.6 124 Hp Mmt Testimiz

Guest Mert Boran

Recommended Posts

Guest Mert Boran

Bu sefer bir japon aracı olan Toyota'yı test ettik. Yorumlarınız bizim için her zaman değerli. :)
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Zafer Bakar

Babamın arabası vites gerçekten çok saçma ve mmt vites gerçeğini guzel yansıtmışsınız test super elinize sağlık

Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

Elinize sağlık güzel ve gerçekçi bir test olmuş

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

heyecansız sakin evladiyelik... şanzıman yorumunu toyoda duymasın .. kovalar..

Yorum bağlantısı
Adem Kazıl

iki kere yolda kalmamıza sebeb olan şanzıman türüdür kendisi düz yolda iyi şehir içi ve rampa aşağı rampa yukarı saçmalayan bir vites toyota sonunda kullanmaktan vaz geçti mmt yi.

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

ellerinize sağlık. sürekli birbirinizin lafını kesmişsiniz, arkadaki genç pek bi sönük kalmış, mikrofon sesi de az gelince araçta üç kişi olduğunuzu unuttuk. son olarak öndeki sakallı gencin sonlardaki teşekkür ve özür ifadeleri biraz garip geldi bana...

Yorum bağlantısı
Aykut Uçar

Şanzımanı yüzünden vazgeçtiğim araba . Ama manuel düşünüyorum şimdide çünkü elegant paketi istediğim gibi :) dolu dolu

Yorum bağlantısı
Aykut Uçar

Şanzımanı yüzünden vazgeçtiğim araba . Ama manuel düşünüyorum şimdide çünkü elegant paketi istediğim gibi :) dolu dolu

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

ellerinize sağlık. sürekli birbirinizin lafını kesmişsiniz, arkadaki genç pek bi sönük kalmış, mikrofon sesi de az gelince araçta üç kişi olduğunuzu unuttuk. son olarak öndeki sakallı gencin sonlardaki teşekkür ve özür ifadeleri biraz garip geldi bana...

Teşekkür ederiz,eleştrileriniz bizim için değerli. Aslında herkese söz verdik ama bazı kısımları montajla atmak zorunda kaldık. Sonda ki kısım içinse doğal olduğu için kaldırmadım. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...