İçeriğe Yönlendir

Gri Melegime Jant Onerirmisiniz ?

erdinc karatak

Recommended Posts

erdinc karatak

Arkadaslar merhaba yeni kayit oldum siteye.aracim 2006 model 1.6 trend.jant atmayi dusunuyorum nasil bir jant onerirsiniz benim aklimdan karpuz geciyor.

r9YvPm.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Arkadaslar merhaba yeni kayit oldum siteye.aracim 2006 model 1.6 trend.jant atmayi dusunuyorum nasil bir jant onerirsiniz benim aklimdan karpuz geciyor.]

Erdinç Bey;

Konunuz uygun bölüme alınmıştır.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör
(düzenlendi)

Karpuz jantın görüntüsü 

EJQ1O9.jpg

Makyajlı Kasa Jantın Görüntüsü

v4YBpp.jpg

Bana kalırsa tabi ki karpuz dermişim  :D

Şaka bi yana makyajlı  :good1:

tarihinde Serdar GÜNGÖR tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

İkinci Resimdeki araç forumdan Sefa arkadaşımızın aracı idi. Üzerinde 18 inch  focus st jant var. :)

Yorum bağlantısı
Erhan Karaman

serdar güngörün 2. resimdeki ahtapot gibi olan jantı seçerdim. benim 2009 focusta çubuk çubuk olan jant vardı ama gözüm hep bu jantlarda kalırdı.

Yorum bağlantısı
Kenan Koç

Dostum orjinalden şaşma derim güzel duruyor zaten.Yoksa benim gibi orjinal jant aramaya başlarsın

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Uğur Şahinbaş
Bu jantlara bakıyorum bir haftadır. 1100 diyor eleman. Orjinal galiba mondeo jant 17 inç. Alınır mı focusa yakışır mı acaba?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı

Bu jantlara bakıyorum bir haftadır. 1100 diyor eleman. Orjinal galiba mondeo jant 17 inç. Alınır mı focusa yakışır mı acaba?

Yorum bağlantısı

İlan yayından kalkmış Uğur. 18 inch mondeo selective yada focus st jant düşünmüyor isen bu ilan numarasındaki mondeo ghia x paket 17 inch 45 yanak jant ve lastik takımına bakabilirsin. Bence kötü durmaz beğendiğim ve zor bulunan ender jant modellerinden biri ilan no. 319348870

Yorum bağlantısı
Uğur Şahinbaş

Görünüşü çok güzel abi arada kaldm aldıktan sonra aklım gene Y kol st jantlarda kalırsa diye düşünüyorum bakalım. :)

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Görünüşü çok güzel abi arada kaldm aldıktan sonra aklım gene Y kol st jantlarda kalırsa diye düşünüyorum bakalım. :)

Kesin aklında kalır. [emoji4] Ama st jantla bu jant arasında şöyle bir fark olabilir. Bu jant orjinal ise süper 1e 1 aracına uyar ve çok güvenli. Diğer st jant ın ise orjinali zor bulunur ve pahalli dir. (Forumda Erkan Dikici arkadaşımız geçenlerde orjinal st jant takımını 1000 tl ye sattı. Orjinal di üstelik tek sıkıntısı 1 tanesi işlem görmüş. ) onu alsaydin bile 4 lastik ihtiyacın mutlaka olacaktı. (1000tl) ST jantin Replikasi ise lastik leri ile birlikte uygun fiyata bulunur. (1000/1500tl arası ) Ustelik st replikayi 0 olarak kredi karti ile bile alabilirsin.( Forumdan Eser kardeşim almıştı. Maliyetini yazdi)St jant bana göre focus a yakışan en güzel janttir. Karar zevk ve para senin kardeşim. İmkanın olursa bu ghia x jantları photoshop ile aracında bir gör derim fikir sahibi olman açısından. tarihinde Öztunç Ünal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Şahinbaş

Kesin aklında kalır. [emoji4] Ama st jantla bu jant arasında şöyle bir fark olabilir. Bu jant orjinal ise süper 1e 1 aracına uyar ve çok güvenli. Diğer st jant ın ise orjinali zor bulunur ve pahalli dir. (Forumda Erkan Dikici arkadaşımız geçenlerde orjinal st jant takımını 1000 tl ye sattı. Orjinal di üstelik tek sıkıntısı 1 tanesi işlem görmüş. ) onu alsaydin bile 4 lastik ihtiyacın mutlaka olacaktı. (1000tl) ST jantin Replikasi ise lastik leri ile birlikte uygun fiyata bulunur. (1000/1500tl arası ) Ustelik st replikayi 0 olarak kredi karti ile bile alabilirsin.( Forumdan Eser kardeşim almıştı. Maliyetini yazdi)St jant bana göre focus a yakışan en güzel janttir. Karar zevk ve para senin kardeşim. İmkanın olursa bu ghia x jantları photoshop ile aracında bir gör derim fikir sahibi olman açısından.

Bu 17 inç jantlar için satıcı orjinal diyor ama tabi yakından görmek lazım. Birinde galiba made in italy yazıyor. Uzaktan uzağa jant almak sıkıntı biraz. St jant değil de mondeo selective jantı var aslında St'ye çok çok yakın, bir çıkmacıda buldum aradım görüştüm 3bin tl diyor orjinal jant ve lastikler. Pazarlık etmedim öyle kaldı. Aciliyeti yok zaten :) ghia jantı da güzel :) şimdilik

0de9e825b5fa3d5b5f95ce9e6d395474.jpg

Titanıum jantıda bir düşünün derim. [emoji41][emoji56]

Bu jant da griye tam yakışıyor. Maşallah.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...