İçeriğe Yönlendir

Ka - Ön Panel Yardım

Gökhan Demircii
Çözüme git Çağlar Bayur tarafından,

Recommended Posts

Gökhan Demircii

Arkadaşlar dün arabayla direğe vurdum bir anlik dikkatsizlikle. Airbag yüzüme patladı emniyet kemerimde takılıydı bende bir şey yok fakar ön tampon panele kadar girdi panel yamuldu düzeltilmeyecek kadar. Nereden temin edebilirim bulabilir miyim yedek parçasını internette biraz baktım stokta yoktu yardımınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çok geçmiş olsun. Sizin cevabınız şu an Ankara yolunda, İstanbul'a varır varmaz sizi yanıtlar.

Yorum bağlantısı
Gökhan Demircii

Çok geçmiş olsun. Sizin cevabınız şu an Ankara yolunda, İstanbul'a varır varmaz sizi yanıtlar.

Sağolun teşekkür ederim Sani bey. Cevabım Ankara yolunda derken anlayamadım, gerçek anlamda mağdurum şu an anladımki bu araçta yedek parça sıkıntısı var. :(

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

parça sıkıntısı yok. evet bir tofaş değil. araç yürümüyor tabi değil mi? kaportada mı?

Yorum bağlantısı
Gökhan Demircii

parça sıkıntısı yok. evet bir tofaş değil. araç yürümüyor tabi değil mi? kaportada mı?

Aracı çekiciyle kaportacının önüne bıraktım. Radyatör ve fana kadar geldi çünkü. Aynen kaportada radyatörün önündeki şasi no yazan sac panel.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

ben 2000 model KA yı aldığımda benzer hasardan yapılıydı. airbag sağlamdı.  40 binde almıştım   140 binde sattım. satarken kaputtaki boyalar artık belli etmeye başlamıştı

Yorum bağlantısı
Gökhan Demircii

İyi kullanmışsınız Mehmet Bey. İnş ben de bulurum da bir an önce arabayı yaptırırım. Parça bulamayacam öyle kalacak diye korkuyorum.

Yorum bağlantısı
Gökhan Demircii

o panelde şase no yazmaz? düzelebilir de şase çektirme tezgahında?

Hocam usta yenisi lazım diyor düzelmez gibi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

o panelde şase no yazmaz? düzelebilir de şase çektirme tezgahında?

çam ağacı?

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Burak Fidan

Dostum geçmiş olsun. aynısı benim de başıma geldi. şuan ben de ön panel arıyorum. sen bulabildin mi?

Yorum bağlantısı
Burak Fidan

alttaki anladım .. üstteki ni düzletmek için yanına aynı arabadan çekip ölçü almalı. aynısı olmadan şablon yapmadan düzelmez.

http://iyifirma.com/sahinler-otomotiv-maslak/

şurayoı bir arayın parça için

abi aradım burayı, parça bizde yok ama getirtiriz dediler 2 güne. ben de parayı gönderdim sonra mesaj attım ne zamana gelir diyerekten. parça yokmuş diye cevap geldi. bu parçayı 20 tane bursada çıkmacı aradım yok. merkezotoda yok.  :D sen önerince bu firma güvenilir bir yerdir diye bodoslama gönderdim parayı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...