İçeriğe Yönlendir

Ka - Kalorifer Panel Aydınlatması

Münir Nurettin Taşova

Recommended Posts

Sani Gerşon

Saatin kadranı değişmeli bence. Aydınlatma 10 numara ama kadran geçirgen değil, ışık boşa gidiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Saatin kadranı değişmeli bence. Aydınlatma 10 numara ama kadran geçirgen değil, ışık boşa gidiyor.

Onu düşündüm yalnız kalıp alıp tasarlamak lazım, Tasarım konusunda bilgim yok, kim yardımcı olur bilmiyorum. Sizin bir öneriniz varsa çok iyi olur. :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ortadaki beyaz plakaya müdajele etmeden iyi aydınlatma olmuyor. ancak noktasal kırmızıları ben seviyorum. o nokatalrı daha görünür yapmaya çalışacağım

sanırım led değil.. ordaki çözüm halojen ampulde

Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

ortadaki beyaz plakaya müdajele etmeden iyi aydınlatma olmuyor. ancak noktasal kırmızıları ben seviyorum. o nokatalrı daha görünür yapmaya çalışacağım

sanırım led değil.. ordaki çözüm halojen ampulde

Böyle bir görüntü istiyorsunuz aynı fikirdeyim. Arka kadranı değiştirmenin bir yolunu arayacağım.

$_12.JPG

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğukan Çoktay

güzel çalışma olmuş elerinize sağlık.benim ka da küllük aydınlatması yok.acaba lambası mı patlak yoksa orjinnalinde  küllük aydınlatması yokmu?

Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

güzel çalışma olmuş elerinize sağlık.benim ka da küllük aydınlatması yok.acaba lambası mı patlak yoksa orjinnalinde  küllük aydınlatması yokmu?

Teşekkür ederim. Orijinalinde küllük aydınlatması yok ben sonradan montajını yaptım.

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Böyle bir görüntü istiyorsunuz aynı fikirdeyim. Arka kadranı değiştirmenin bir yolunu arayacağım.

$_12.JPG

Bu satıcı 10 numara hızlı yolluyor.Tavsiye ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Bu satıcı 10 numara hızlı yolluyor.Tavsiye ederim

Elinde çok değişik tasarımlar var, harika işler çıkartmış. :yes:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...