İçeriğe Yönlendir

Renault Clio Iv Icon 1.5 Dci Edc (Çift Kavrama Otomatik) Testimiz

Guest Mert Boran

Recommended Posts

Guest Mert Boran

Merhaba Fctr Ailesi.
Bu sefer naylon ailesinden , dizel 90 beygirlik motoru, çift kavrama otomatik vitesi ve Icon donanımıyla Clio IV'ü test ettik. 
Her zaman  ki gibi yorumlarınız bizim için değerli. :)

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

donanıma çok girmeyin bence otomobili otomobil yapan, direksiyon, frenler, motor, şanzıman ,yol tutuştur. 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
(düzenlendi)

donanıma çok girmeyin bence otomobili otomobil yapan, direksiyon, frenler, motor, şanzıman ,yol tutuştur. 

Kısmen haklısınız ama sattıran da donanımıdır.

Elinize emeğinize sağlık, keyifle izliyorum sizin videolarınızı. İki kişi olarak yaptığınız çekimlerde genellikle cümleleriniz üst üste biniyor. Buna biraz daha dikkat ederseniz daha sürükleyici olabilir.

İmza: Bir izleyici.

Birşey daha ekleyeyim, bu yeni model araçların testleri çok fazla var. Eksik kalanlar ise, mesela 15-20 yaş, 10-30 bin tl bandındaki araçlar, bunların videolarını yaparsanız farklı bir kitleye hitap etmiş olursunuz. Mesela 98 model S40 'ı çok merak ediyorum.

tarihinde Gökhan Albayrak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Elinize sağlık, hoparlör konusunda bir yanlışınız var konsol uzerindeki tiz yuvalari ne yakki boş :) reno onlari süs olarak koymuş

Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

dakika 5:14. orada tiz yada mid yok gençler. aşağı hoparlörden yukarı çıkan içi boş boru sadece.

Yorum bağlantısı

dakika 5:14. orada tiz yada mid yok gençler. aşağı hoparlörden yukarı çıkan içi boş boru sadece.

Abimde de icon paket clio vardı..ilk bindiğimde ilk anda kapı iclerinde bose yazıyor gibime geldi sonra kendime geldim [emoji1] [emoji1]
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Bagaja eşya konup test edilebilir, koltuklar yatırılıp arka incelenebilir, arka koltuk diz mesafesi gösterilir, bozuk yola girilir ses var mı diye bakılır mesela :)  çok zor mu oldu. Ama video montajlarınız falan çok güzel. 

Yorum bağlantısı
Alperen Artam

Öncelikle emeğinize sağlık şahsi görüşüm videoların daha kısa formatta tutulması izlenme sayısı ve keyif verme açısından daha olumlu olacaktır diye düşünüyorum yolunuz açık olsun her daim.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Elinize sağlık, hoparlör konusunda bir yanlışınız var konsol uzerindeki tiz yuvalari ne yakki boş :) reno onlari süs olarak koymuş

Yemin ederim 1 yaşıma daha girdim. Yerini yapıpta boş bırakmanın amacı nedir acaba? Renault'a selamlar harbi naylonmuş.  :D

Teşekkür ederim, videoda gerekli düzeltmeyi yaptım. :)

Abi full'e yakın bir araçta donanıma girmezsek olmuyor. Ama motor ve şanzıman kısmı donanımdan sonra değil önce olabilir o konuda haklısın. :)

Kısmen haklısınız ama sattıran da donanımıdır.

Elinize emeğinize sağlık, keyifle izliyorum sizin videolarınızı. İki kişi olarak yaptığınız çekimlerde genellikle cümleleriniz üst üste biniyor. Buna biraz daha dikkat ederseniz daha sürükleyici olabilir.

İmza: Bir izleyici.

Birşey daha ekleyeyim, bu yeni model araçların testleri çok fazla var. Eksik kalanlar ise, mesela 15-20 yaş, 10-30 bin tl bandındaki araçlar, bunların videolarını yaparsanız farklı bir kitleye hitap etmiş olursunuz. Mesela 98 model S40 'ı çok merak ediyorum.

Teşekkür ederim. 

Montajları, kurguyu çekimleri ben yapıyorum, söylediklerinizi dikkate alacağım. Videoların arasına geçiş efekti koyarken biraz boşluk bırakabilirim. 

Araç konusunda eski araç'ta inceliyoruz yenileride kısacası elimizde ne varsa. :)

Mesela bir sonra ki incelememiz büyük ihtimal Mercedes 300D olacak w124. :)

Abimde de icon paket clio vardı..ilk bindiğimde ilk anda kapı iclerinde bose yazıyor gibime geldi sonra kendime geldim [emoji1] [emoji1]

Nerdeee :D

Bagaja eşya konup test edilebilir, koltuklar yatırılıp arka incelenebilir, arka koltuk diz mesafesi gösterilir, bozuk yola girilir ses var mı diye bakılır mesela  çok zor mu oldu. Ama video montajlarınız falan çok güzel. 

Abi onları da yapabiliriz. Listeye ekleriz. Diz mesafesini normalde gösteriyoruz diğer araçlarda ama bunda unutulmuş.  :)

Teşekkür ederim montaj kısmı için. 

Öncelikle emeğinize sağlık şahsi görüşüm videoların daha kısa formatta tutulması izlenme sayısı ve keyif verme açısından daha olumlu olacaktır diye düşünüyorum yolunuz açık olsun her daim.

Teşekkür ederiz. Yorumlarınızı dikkate alıyoruz. 

Mert arabamı kısa senmi çok uzunsun

Abi boyum 1.90 da araba da baya küçük. İçine de pek sığamamışım zaten. : D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

hiç bir borşürde .. distrbütöe sitesnde yok.... benim için ama değerli....

gece iç aydınlatma. stop. far görünümü ve liftte alttan görünüm olsa?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

hiç bir borşürde .. distrbütöe sitesnde yok.... benim için ama değerli....

gece iç aydınlatma. stop. far görünümü ve liftte alttan görünüm olsa?

Liftte alttan görünüm mü? :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

dakika 25:40. frenler zayıf. o kadar da başarılı değil. 20k da bir fren balatasını değiştiriyor kullananlar. 

Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

bence : yeni bir araba değil bu. yıllardır kullanılan bir model. biraz daha model hakkında internetten çalışıp ve biraz daha kısa yapabilirseniz iyi olur. uzun videolar sıkıcı olabiliyor.

elinize sağlık.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hoparlor yuvasini yapip bis birakan sadece reno degil, abimin 2015 a6 sinda da durum ayni ;)

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Liftte alttan görünüm mü? :D

Teknik adam önce alta bakar , gazeteciler sürer, bayanlar tipine bakar.

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

ellerinize sağlık. ama tabi ki deneyimlerinizi arttırmanız gerekiyor. bir de tavsiye araç testlerinizde, özellikle de eski araçların testinde model yılını yazmanız iyi olacaktır. google veya youtube aramalarında faydası çok olur.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...