İçeriğe Yönlendir

1.0 Ecoboost 5. Defa Yılın Motoru Seçildi

Hasan Ekci

Recommended Posts

Ahmet İhsan Akşen

"Sınıfında" diye belirtmek gerek başlıkta:)

5 senedir aynı motor mu geliştirmeler yapılıyor mu arada? Neden daha iyisi yapılamadı 5 senedir acaba

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

Hortumu delinsn su kaynatsn insanları madur etsn sonra yılın motoru yok yaa kim seçtiyse günah

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

Hortumu delinsn su kaynatsn insanları madur etsn sonra yılın motoru yok yaa kim seçtiyse günah

hortum patlatanlar 1.6 ecoboost olanlar

Yorum bağlantısı

hortum patlatanlar 1.6 ecoboost olanlar

Ecoboostların tamamının hortumları sabıkalı. 1.0 ve 1.6 lar için bültenle servislere davet edildik hepimiz. 1.0 benimki ve değişti hortum.
Yorum bağlantısı
Ahmet Nalbantoğlu

Hortum gibi ufak tefek hataları saymazsak yapı olarak gerçekten hakediyor.

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Ecoboost candır : ) , ufak hacimden o kadar güç :fiuw:

Ford servis beni 3 ay öncesinden aradı gelin soğutma borusu değişecek dedi, ben önemseyip gitmedim yazın temde az kaldı hararet yaptıracaktım, burda suç kimde tabiki bende adamlar çağırmış ben önemsememişim. 

Yorum bağlantısı

Abi o soğutma hortumu değilmi , garantiden bende değiştireyim o Zaman

Abim akşam görüşeceksek hem emaneti unutma hemde hortuma bakım yeni tipse gitmene gerek yok.
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Orhan Yanıkoğlu

Geçen sene ramazan bayramı 1. günü hortum patladı. Motor yandı ve bayram rezil oldu. Yerim onun yılın motorluğunu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Kullanıcılar çok yaktığından şikayetçilermiş. Ford ise, motor sessiz olduğundan vites yükseltmeyi kaçıran sürücüler için, motoru daha sesli çalışır hale getirecekmiş.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...