İçeriğe Yönlendir

Acaba 2013 Focus Dizel Style Alsam Mı?

Çiğdem Bilen

Recommended Posts

Serdar Göktaş

Fiyati yüksek geldi bana. Titanyum bulunabilir o fiyata.ikinci elde dolusu daha çok tercih edilir

Yorum bağlantısı
Tamer Olcay Çiçek
(düzenlendi)

şahsen aynı paraya dolusu varken buna binmem tabiki de  :)

tarihinde Tamer Olcay Çiçek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Korcan Güneş

Eğer imkanınız var ise mondeolara bakın derim. fiyat biraz pahalı geldi. birde takas olur dıyen insanlardan hic araba almadım. takas işi iş değil bana göre. 

araba için yapılacak yoruma gelirsek bu fiyata daha güzellerini alabilirsiniz fiyat ucuk geldi.

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

Uygun fiyata bulunursa neden alınmasın. Style plus paketli ilandaki araç da titanyumla arasında aşırı bir fark yok ki otomatik park vs özelliklerini aracı aldıktan sonra hevesle kullanıp daha sonra düğmesine bile basılmıyor. Yani uzun lafın kısası biraz daha uygun fiyatlı araçlar araştırmanızda fayda var.

Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Fiyati yüksek geldi bana. Titanyum bulunabilir o fiyata.ikinci elde dolusu daha çok tercih edilir

Keşke bu fiyata titanium bulabilsem ben de sevinirdim :) 2013 üzeri sorunsuz düşük kmli pek yok malesef. En azından malum sitede yok
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Keşke bu fiyata titanium bulabilsem ben de sevinirdim :) 2013 üzeri sorunsuz düşük kmli pek yok malesef. En azından malum sitede yok

Çiğdem hanım alternatif markaları da değerlendirin. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bayilere bakın..elde kalmış ski stok olabilir.. veya az parça boyalı sıfır vs.

Yorum bağlantısı
Rifat Berber

Aceleniz yoksa sürekli takip edin, o fiyatlara titanium alınabiliyor.

Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Tavsiyeler icin tesekkurler... o zaman arac aramaya devam edelim :)

Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Fiyat yuksek demek ki daha telefonda 2000 lira dustu. 56 oldu. Arac basinda 55 dense daha makul fiyata gelir sanirim.

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ilk-sahibinden-boyasiz-hatasiz-2014-cikisli-306958846/detay

Isyeri degisikligi nedeniyle dizel arac sart oldu. Sizce arac nasil? fiyati nasil? alinir mi ?

60.000 - 62.000 TL bandında yeni kasa aynı donanımda olanları mevcut.  Bu nedenle fiyatı bana yüksek geldi.  Bu araç çok çok 54000 etmeli.

Yorum bağlantısı

Forumdan Eser arkadaşımızın focus   titanium donanım olan   aracını 57000 tl den bir arkadaşıma aldık.Yüksek fiyat bu donanıma göre.

Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

ben olsam titanium 50 60 bin km de alırdım bu fiyata çok :) tabi temiz bulmakta zor bu araç temize benziyor.

araç pek de temiz sayılmaz. Baktık 6 parçasında çizik var. Arabanın etrafını anahtarla komple dolanmışlar. Başka arayışlardayız.
Teşekkür ederim düşünmüyorum
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...