İçeriğe Yönlendir

Kor Metal Nasildir?

Anıl Çet

Recommended Posts

Anıl Çet

Arkadaslar ford tourneo courier aracima jant bakiyorum. Kor metal jantlari fiyat olarak epey uygun. Replika modellerdense yerli marka olan kor metal iyi gibi duruyor. Cms de var ama fiyatlari biraz tuzlu.

Genel arastirmalarim sonucunda kor metal fiyatlari epey uygun.

Siz ne dusunuyorsunuz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Kor metal hakkında bilgim yok. Ben cms aldım. Oldukça sağlam ve kaliteli görünüyor. Yılların markası. Carre diye bir marka daha var, o da yerli. Daha önce araştırmalarım sırasında jantçının biri carre tavsiye etmem, renk atması oluyor demişti. Kor metal'de eski markalardandır.

Yorum bağlantısı
Erol Güven

Geçmişte kor metal jant aldım kullandım gayet iyi bir sıkıntı oluşturmadı. Şu an ihtiyacım olsa yeniden alırım.

Yorum bağlantısı
Muhterem Çiftçi

7 yıl 2004 model focusda kullandım yaklaşık 50 bin km civarı herhangi bir sorun yaşamadım. Sattigim arkadaş da hala kullanıyor.

Yorum bağlantısı
Tufan Caliskan

Kor metal yerli üreticiler içinde iyi bir markadır, üretimde kaliteli malzemeler kullanır, fabrikasında farklı ürünler de üretip (otomotiv, endüstri vs.) satar. Güvenle kullanabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Anıl Çet

Genel anlamda benim okudugum yorumlar da bu yondeydi tesekkurler arkadaslar, fatura isi de aklimda saklayacagim.

Cms markasini da epey ovüyorlar lakin fiyatlari kor metal'e gore tuzlu. Kor metalin tasarimlari da cok hosuma gitti.

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Sedat Bayındır
(düzenlendi)

aracımı sattım ama forumu takibe devam ediyorum.selamlar

tarihinde Sedat Bayındır tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
aracımı sattım ama forumu takibe devam ediyorum.selamlar

Buradı hayatımızın her evresinden bir kesit var.
Araç bahane.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...