İçeriğe Yönlendir

Ankara-Malatya Yol Seçimi Hakkında

Mevlüt Altuntaş

Recommended Posts

Mevlüt Altuntaş

Merhabalar arkadaşlar 

Bayramda inşallah malatya yolcusuyum 

navigasyon  gölbaşı,bala, kaman kırşehir üzerinden götürüyor. daha önce kırıkkale üzerinden gidiyordum. yolları iyi. gölbaşı bala üzerinden hiç gitmedim yolları nasıldır acaba ayrıca malum bayram trafiği olacak. kırıkkale yolu dolu olur birde kırıkkale tarafında yol çalışması varmış galiba onla ilgilide bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. 

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Kırşehir-Kayseri-Malatya şeklinde herkesin kullandığı güzergah.

Kırıkkale-Yozgat-Sivas-Kangal-Hekimhan-Malatya şeklinde bir alternatif var ama Sivas-Malatya arası çok uzun kmler boyunca yol yapım çalışması var, tavsiye etmem bir kaç yıl :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

malatyanın neresine gideceksiniz önemli olan bu ben memleketim Kemaliyeye kırıkkale-yozgat-sorgun-akdağmadeni-yıldızeli-sivas-kangal-divriği-EĞİN:)  sizde Kangala kadar aynı güzergahta gidip oradan Hekimhan-Malatyaya doğru yöneleceksiniz tahminimce 

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

En iyi yol bildiğiniz yoldur. Ankara-Kırıkkale-Kırşehir-Kayseri...

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

malatyanın neresine gideceksiniz önemli olan bu ben memleketim Kemaliyeye kırıkkale-yozgat-sorgun-akdağmadeni-yıldızeli-sivas-kangal-divriği-EĞİN:) sizde Kangala kadar aynı güzergahta gidip oradan Hekimhan-Malatyaya doğru yöneleceksiniz tahminimce

O bi eğinli daha. Köylerden mi merkezden mi. Bayramda gidicem bende yol durumu sordum ama gören olmadı

Yorum bağlantısı
Hakan Gülsoy

O bi eğinli daha. Köylerden mi merkezden mi. Bayramda gidicem bende yol durumu sordum ama gören olmadı

Bizde Eğine gidicez:) kısmetse sivastan sonra yollar nasıldır yıldızelinden sonra bide refahiyeden yol yapılıyordu durumunu biliyormusunuz:) teşekkürler.
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

köyündeyim abi :) siz?:)

Bizde Eğine gidicez:) kısmetse sivastan sonra yollar nasıldır yıldızelinden sonra bide refahiyeden yol yapılıyordu durumunu biliyormusunuz:) teşekkürler.

Ben 1 ay önce gittim Yıldızeli sonrası Kangal'a kadar yol yapım çalışması var ama yollar gene fena değil :)

9b9a7444915a5631968ff4bbdaa452bb.jpg

[emoji39]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Merhabalar arkadaşlar 

Bayramda inşallah malatya yolcusuyum 

navigasyon  gölbaşı,bala, kaman kırşehir üzerinden götürüyor. daha önce kırıkkale üzerinden gidiyordum. yolları iyi. gölbaşı bala üzerinden hiç gitmedim yolları nasıldır acaba ayrıca malum bayram trafiği olacak. kırıkkale yolu dolu olur birde kırıkkale tarafında yol çalışması varmış galiba onla ilgilide bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. 

iki şekilde de kırşehir üzerinden gideceksiniz. Bala yolu güzeldir memleketim çelebininde önünden geçer. Biz çelebiye kırıkkale üzerinden gidiyoruz ama bayramda trafik olunca o yol kitleniyor özellikle kurban bayramı sabahında onun için bala yolu daha kolay oluyor. Dönüşünüzde bala üzerinden olursa karakeçiliden et almanızı tavsiye ederim küçük ilçede 3 kasap var ama etleri süper sıra olur normal zamanda.

Yorum bağlantısı
Volkan Turkmen

Bayram trafiği haricinde gölbaşı-bala güzergahı tavsiye etmiyorum.

Yorum bağlantısı

Eklemeyi unuttum son olarak Ankaraya dönüş yolunda darende çıkışında gürün girişinde radarlar oluyor pınarbaşı girişinde de gbt kontrolü oluyor. Kayseriye 25 km kala yine radar var.

Yorum bağlantısı

Eğin dedikleride ölem küçük bir şehir aman aman[emoji6]

.
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

:) divriği yolu iliç sonrası iyiydi ama çok tenha oluyo. Ben hekimhan arapgir üstü gidiyom yolu uzatıyom

Ben merkezdenim

Sivastan sonra Eh işte

Bayram da eğindeyim kadıgölünün orda Ev :)

Yorum bağlantısı
Gökhan Efiloğlu

yolu uzatın ama bala yoluna girmeyin ben girdim bi kere yakıtım bitiyodu yolda kalıyodum ve benim farımdan başka ışık yoktu o derece sapa yol desen arabanın bütün cıvatalarını oynatan cinsten

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

:) divriği yolu iliç sonrası iyiydi ama çok tenha oluyo. Ben hekimhan arapgir üstü gidiyom yolu uzatıyom

Ben merkezdenim

Sivastan sonra Eh işte

Bayram da eğindeyim kadıgölünün orda Ev :)

divriğide döner yemeden sakın ayrılma mustafa abi:)

Yorum bağlantısı
Mevlüt Altuntaş

çok sağolun arkadaşlar. yardımlarınız için. malatyanın neresine gideceksin diye sormuşlar merkeze gidecem valla iyi niyetlenmiştim bala yolundan gitmeyi ama çoğunluk tavsiye etmemiş. artık trafik var demiyecez bildiğimiz yoldan herkesin kullandığı yoldan gidecez. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...