İçeriğe Yönlendir

Ankarada Doktor Arıyorum

İbrahim Aslıoğlu

Recommended Posts

İbrahim Aslıoğlu

Arkadaşlar beş yıldır işitme sorunu yaşıyorum. Kalın sesleri işitiyorum ama ince sesleri işitmiyorum, bu da söylenenleri anlamamama sebep oluyor. Üç tane işitme cihazı aldım sorunuma çare olmadı. Ayrıca koku da almıyorum. Bu durumun birlikte nüksettiğini de düşünüyorum bilgim olmamasına rağmen. Ankarada konuştuğum bir prof. çarenin koklear implant olduğunu söyledi. Bu yaz tatilini tedaviye ayırmak istiyorum. İşitme sorununda  yardımcı olabilecek doktor isimleri konusunda yardımcı olursanız mutlu olurum. Öğretmenim, işimi yapmam için duymam gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Allah şifa versin,inşallah aradığınız doktoru bulursunuz

Yorum bağlantısı
İbrahim Aslıoğlu

Allah şifa versin,inşallah aradığınız doktoru bulursunuz

Adanada çok gittim, normal bir işitme sorunu işitme cihazıyla çözülüyor. Şöyle düşünelim: Teybin sesini yükseltiyorsun. Benimki öyle değil, yanımda bağırarak konuşsan bile bazı sözcükleri anlamıyorum.

Prof. Dr. Fikret İleri.

Rıdvan Bey, teşekkür ederim. 18 Temmuzda Hacettepede bir randevumuz var. Gitmişken başka doktorlarla da görüşmek istiyorum.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Prof Fikret İleri Gazi Ünv Tıp Fakültesi KBB Ana Bilim Dalı Başkanlığı da yapmış, alanında Türkiye'nin en iyilerinden birisidir. Hastaya çok sıcak yaklaşır ve asla gereksiz operasyon yapmaz.

Yorum bağlantısı
Mustafa Serhat

Allah acil şifalar versin. İnşallah çare bulunur.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Adanada çok gittim, normal bir işitme sorunu işitme cihazıyla çözülüyor. Şöyle düşünelim: Teybin sesini yükseltiyorsun. Benimki öyle değil, yanımda bağırarak konuşsan bile bazı sözcükleri anlamıyorum.

Rıdvan Bey, teşekkür ederim. 18 Temmuzda Hacettepede bir randevumuz var. Gitmişken başka doktorlarla da görüşmek istiyorum.

Benim kayınpeder de işitme cihazı vardı. Herşey çok iyi duyuyordu. Yakın zamanda bozuldu. Tekrar parasıyla iyi bir cihaz aldı. Şimdi konuşulan bazı şeyleri duymama rağmen anlamıyorum diyor.. Cihazı aldığı yere söylemiş bu çok normal henüz ince ayarları yapmadık demişler. Bu şekilde biraz kullan kulağın alışsın cihaza sonra tam olarak herşeyi anlayacaksın merak etme demişler.

Sizin durumda cihazdan kaynaklı olabilir bunun için yazdım bunları.. Geçmiş olsun..

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Eğer giderseniz kendi hocamın bilgilerini verebilirim kendisi bu alanda sayılı kişilerdendir

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...