İçeriğe Yönlendir

Mini 0903 Araç Kamerası Nano Q ( Kapasitör ) + Aksiyon Kamera Gearbest

Olgu Erhan

Recommended Posts

Olgu Erhan
(düzenlendi)
Uzun zamandır beklediğim kargo en sonunda elime ulaştı arkadaşlar. Kamerayı GearBest sitesi üzerinden indirim kodu ile 74 $ dan satın aldım. Ortalama 21 gün süre içinde ulaştı. Gümrük sınırının altında olduğu için herhangi bir vergi ödemedim. 

Beni en çok sevindiren özelliklerinin başında Aksiyon kamerası olarak rahatça kullanılabilmesine imkan vermesi geliyor. ;)  Nasıl kullanılır detaylı video çektim tabii yarın Upload edeceğim  :fiuw:

Kutu açılımı Upload oluyor çok detaylı bilgileri aktardım, bu arada kayıpsız netlik dosyasını indirebilirsiniz çekimleri çok çok iyi :

İndirim kodu : GBC0903 ile 74$ dan alınabilir

Öne çıkan başlıca özellikleri :

• Süper Kapasitörlere Sahip
  • Gece Çekimlerinde Çok iddalı
  • İsteğe Bağlı Aksiyon kamerası olabiliyor
  • Wifi özelliği mevcut
  • Novatek yeni nesil 96655 Chipset
  • Sony IMX322 2.0MP CMOS image sensörü
  • Gelişmiş Park Modu Desteği ( Ayrıca Kit Satın alınması gerekli )
  • Camda inanılmaz az yer kaplaması
  • Kaliteli Malzeme

Henüz aracıma takmadım fakat YouTube örnekleri paylaşalım ( Kendi çekimlerim eklenecek ) 

z4oAY6.jpg

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

GPS varmı GPS :D:D

Var tabi dahili gps.

Genel olarak 0807 ile arasındaki farklar neler?

Bunda wifi extra ama park modu için extra parça satın almak gerekiyor ebay üzerinden.

Yorum bağlantısı
Murat Birinci

Var tabi dahili gps.

Bunda wifi extra ama park modu için extra parça satın almak gerekiyor ebay üzerinden.

O aparatın fiyatı hakkında bilginiz var mı?
Yorum bağlantısı
Ömer Gözcü

wifi özelliği olması güzel ama park modu için ayrı bir parçaya ihtiyaç duyması iyi olmamış. Sanırım Mini 0807 bir adım önde...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

wifi özelliği olması güzel ama park modu için ayrı bir parçaya ihtiyaç duyması iyi olmamış. Sanırım Mini 0807 bir adım önde...

Bencede ama ne olursa olsun aşırı sıcak şu yaz günlerinde cihazları güneş ışığında park modunda bırakmamak gerekli.

Yorum bağlantısı
Ömer Gözcü

Bencede ama ne olursa olsun aşırı sıcak şu yaz günlerinde cihazları güneş ışığında park modunda bırakmamak gerekli.

Diğer forumda bahsedilen şu erime sorunu can sıkıcı. Aslında alınası bir kamera gibi duruyor ama...

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Diğer forumda bahsedilen şu erime sorunu can sıkıcı. Aslında alınası bir kamera gibi duruyor ama...

Aşırı güneşte park moduna bırakma yaz günü başka dert tasa yok.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...