İçeriğe Yönlendir

C-Max Mk1 Led Stop Uygulaması

Guest Mert Boran

Recommended Posts

• 3 hafta sonra...
Raşit Köksal

Eren ellerine saglik hem sana hemde araca masallah.benimde arac kamerasini iki dakikada takmisti.Mert sana da hayirli ugurlu olsun Güle güle kullan.Aracin zaten guzeldi daha guzel olmus.ah ah kendi cmaxim aklima geldi kötü oldum.

Yorum bağlantısı

Eren ellerine saglik hem sana hemde araca masallah.benimde arac kamerasini iki dakikada takmisti.Mert sana da hayirli ugurlu olsun Güle güle kullan.Aracin zaten guzeldi daha guzel olmus.ah ah kendi cmaxim aklima geldi kötü oldum.

İstersen sana da yapalım abi :) hele bi arabanın işi hallolsun da hayırlısıyla :)
Yorum bağlantısı
Raşit Köksal

Servisin şefkatli kollarina bugun aracimi teslim ettim .ikame araci bekliyorum insallah dizel otomatik focus gelir.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Servisin şefkatli kollarina bugun aracimi teslim ettim .ikame araci bekliyorum insallah dizel otomatik focus gelir.

Hayırlısı olsun abi. Senin araba özel bir araç yeri de zor dolar. :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hami Erışık

Mert bey..çok güzel olmuş,siz yapmadan önce akgür tic.bu stopları bende görmü§tüm,fiatını görüncede açıkçası çin malı dandik bişey demiştim..sizden stop hakkında güzel yorumu alınca bende yapmaya karar verdim...

Mümkünse geri viteste ve ön parkta kullandıgınız ledlerin linkveya resmini alabilirmiyim bende led yapacagım..teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Mert bey..çok güzel olmuş,siz yapmadan önce akgür tic.bu stopları bende görmü§tüm,fiatını görüncede açıkçası çin malı dandik bişey demiştim..sizden stop hakkında güzel yorumu alınca bende yapmaya karar verdim...

Mümkünse geri viteste ve ön parkta kullandıgınız ledlerin linkveya resmini alabilirmiyim bende led yapacagım..teşekkürler..

Çok teşekkür ederim. :)

Linkleri Eren Abi atar. :)

İstersen sana da yapalım abi :) hele bi arabanın işi hallolsun da hayırlısıyla :)

Yorum bağlantısı

Geri vites için şu ledleri

http://s.aliexpress.com/FJFN7ryE

Parklar için şu ledleri alabilirsiniz :)

http://s.aliexpress.com/IRFN3iIV

Geri vites için olandan 4 adet alın. Frenlerde de kullanırsınız. Aynı ampül tipi kullanılıyor fren ve geri viteste

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

Mert ve Eren beye ledlerin linkini paylaştıgı için teşekkürler,arkadaşım vasıtası ile sipariş verdim...teşekkürler.

Şimdi aıra geldi uzunlarda şimşek etkisi yaratacak lede yine 2006 cmax için(far ve tası yapısına uygun ledi bulmaya..tabi ledin gücüde etkili olacaak şekilde.)

Saygılar..

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

Eren bey... yanlış hatırlamıyorsam,mehmet özyürek bey bir yazısında ; frenlere takılan led kendi aracında cruize controlde hataya sebep olmuştu ve ledleri sökmüştü,sizin araçta hata verdimi benim cmaxta cruize control varda acaba problem yaratırmı veya sizde oldumu..

Sizin vereceginiz yanıt,sorumluluk degilde tamamen bilgi amaçlıdır bu arada...

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Eren bey... yanlış hatırlamıyorsam,mehmet özyürek bey bir yazısında ; frenlere takılan led kendi aracında cruize controlde hataya sebep olmuştu ve ledleri sökmüştü,sizin araçta hata verdimi benim cmaxta cruize control varda acaba problem yaratırmı veya sizde oldumu..

Sıkıntı yok ben günlük 70 km yol yapıyorum. :)
Yorum bağlantısı

Beni bilen bilir, arabamda sisler hariç bütün aydınlatma iç dış leddir :D 2009 cmax. Hiç bir sıkıntı yaşamadım :)
Yorum bağlantısı

Mert ve Eren beye ledlerin linkini paylaştıgı için teşekkürler,arkadaşım vasıtası ile sipariş verdim...teşekkürler.

Şimdi aıra geldi uzunlarda şimşek etkisi yaratacak lede yine 2006 cmax için(far ve tası yapısına uygun ledi bulmaya..tabi ledin gücüde etkili olacaak şekilde.)

Saygılar..

Benim araçta bulunan h1 Cree ledler araciniza uygundur tadilat gerekmez eskisini söküp bunu takın. Imzamda konu ve videolar mevcut.
Yorum bağlantısı

Beni bilen bilir, arabamda sisler hariç bütün aydınlatma iç dış leddir :D 2009 cmax. Hiç bir sıkıntı yaşamadım :)

O 2009 c max elime geçerse gösteririm her yanı ledi [emoji23]
Yorum bağlantısı

O 2009 c max elime geçerse gösteririm her yanı ledi [emoji23]

Sana da led siparişi geçiyorum abi o zaman [emoji23]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...