İçeriğe Yönlendir

Orijinal Multimedia Güvenlik Yazılımı

Mutlu Durukan

Recommended Posts

Mutlu Durukan

İyi günler,aracım Chevrolet aveo 1.4 LTZ. Bugün aracıma cruze dan çıkma orijinal mylink ekranı satın aldım. Ancak aracıma taktığımda kilitli diye bir uyarı aldım kod girmek için de herhangi bir yer yok. Bu kilit nasıl kaldırılır yardımcı olursanız çok sevinirim.Teşekkürler

1d98v1.png

B2Vq2j.jpg

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Aynisi renault ta da mevcut. Bazi radyo tipleri sadece takildigi ilk aracta calistirilabiliyor. Bence yetkili servise danisin öncelikle. Olmaz ise illa ki TR den deneyen birileri olmustur, internette cikar ortaya.

Yorum bağlantısı
Mutlu Durukan

Teşekkürler Sani Bey cevabınız için ama bayadır araştırıyorum bulamadım herhanibir şey. Bizim servisler iyi ücret almayacağı işlere olmaz deyip geçiyorlar onlara pek güvenmiyorum. Dışarda bir elektronikçi falan çözemez mi bu sorunu.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Teşekkürler Sani Bey cevabınız için ama bayadır araştırıyorum bulamadım herhanibir şey. Bizim servisler iyi ücret almayacağı işlere olmaz deyip geçiyorlar onlara pek güvenmiyorum. Dışarda bir elektronikçi falan çözemez mi bu sorunu.

İhtimal vermiyorum. Ama bence önce yetkili servis derim.

Yorum bağlantısı
Mutlu Durukan

Evet öyle diyor ama içimden bir ses de bir yolunun olması lazım diyor :)

Yorum bağlantısı
  • 6 yıl sonra...
Gokhan Cimen
Mutlu Durukan yazdı:

İyi günler,aracım Chevrolet aveo 1.4 LTZ. Bugün aracıma cruze dan çıkma orijinal mylink ekranı satın aldım. Ancak aracıma taktığımda kilitli diye bir uyarı aldım kod girmek için de herhangi bir yer yok. Bu kilit nasıl kaldırılır yardımcı olursanız çok sevinirim.Teşekkürler

http://i.hizliresim.com/1d98v1.png

http://i.hizliresim.com/B2Vq2j.jpg

Mutlu bey merhaba mylink ekranı çalıştırabildiniz mi 

Yorum bağlantısı
Gokhan Cimen

Arkadaşlar merhaba mutlu durukan beyin sorununu yaşayan oldu mu acaba buna nasıl bir çözüm bulunabilir yani mylink ekranı yine makyajlı kasa Cruze da çalışır mı acaba

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...