İçeriğe Yönlendir

Fusion Aracımı Kilitlediğimde Sinyal Ikazları Yanmıyor.

Erol Çolak

Recommended Posts

Erol Çolak

Arkadaşlar merhaba 2004 Ford Fusion Aracımda şimdi oluşan bir arızayı fark ettim ve bilgisi olanlardan yardım rica ediyorum. Aracımı kilitlediğimde normalde ikaz ışıkları yanıp sönerdi şimdi ise ışıklar yanmıyor. Sebebini ve arızanın nasıl giderilebileceği hakkında bilgisi olan varsa yardımınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin

sanırım o sorun benim 2003 connecte de var.. Aracımı kısa süreli bırakıp dörlüleri yaktıgımda bi müddet sonra sönüyor.. yanmıyor.

Yorum bağlantısı
Erol Çolak

Bagaj kilidini bir kontrol edin. Bir çok defa problem oradan çıktı.

Selçuk Bey evet dediğiniz gibi bende bagaj kilidinden şüphelendim açtım kapadım ama açılıp kapanıyor daha öncede bagaj kilidinden kaynaklı problem oldu aslında haklı olabilirsiniz ama benim kendi müdahalemle çözülebilecek bişi mi bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Selçuk Bey evet dediğiniz gibi bende bagaj kilidinden şüphelendim açtım kapadım ama açılıp kapanıyor daha öncede bagaj kilidinden kaynaklı problem oldu aslında haklı olabilirsiniz ama benim kendi müdahalemle çözülebilecek bişi mi bilmiyorum.

Bagaj açıkken kilitleyince dörtlüler yanmaz. Kilitte problem varsa ondan yanmiyor olabilir. Arka koltukları yatırıp bakın bir, kilitte problem varsa bagaj ışıkları yanıyor olabilir.
Yorum bağlantısı
Erol Çolak

Bagaj açıkken kilitleyince dörtlüler yanmaz. Kilitte problem varsa ondan yanmiyor olabilir. Arka koltukları yatırıp bakın bir, kilitte problem varsa bagaj ışıkları yanıyor olabilir.

Teşekkür ederim Selçuk bey birde dediğiniz gibi kontrol edicem.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Fusion araçlarda en çok gördüğüm o seneler arka bagaj kapağı kilidinin olduğu kısımda ufak lamba sivici yerinden çıkıyor o sebeple arıza veriyor birde sol ön kapıyı arızayı yaptığı anda tekrar bi açıp kapatın bi deneyin bu dediklerimi umarım bişey yakalarsınız

Yorum bağlantısı
Erol Çolak

Teşekkür ederim sorun kendiliğinden çözüldü. Hiç bişi yapmadım. Ama yorumlarınızda belirtiğiniz gibi Erkan Dikici bey sanırım bagaj kapağından.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Fusion araçlarda en çok gördüğüm o seneler arka bagaj kapağı kilidinin olduğu kısımda ufak lamba sivici yerinden çıkıyor o sebeple arıza veriyor birde sol ön kapıyı arızayı yaptığı anda tekrar bi açıp kapatın bi deneyin bu dediklerimi umarım bişey yakalarsınız

Fiestalarda da aynımı sorun ?

Yorum bağlantısı

Aynı sistemi Ersen benim şenlikte kullandığım fiesta gelince yaptı aynı şikayeti sol kapı kilidi çıktı sivici arızalanmış

Teşekkür ederim sorun kendiliğinden çözüldü. Hiç bişi yapmadım. Ama yorumlarınızda belirtiğiniz gibi Erkan Dikici bey sanırım bagaj kapağından.

Arka bagaj sivici ne bakın oynuyormu acaba oynuyor ise sabitleyin kenarına az bi silikon ola bilir
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Aynı sistemi Ersen benim şenlikte kullandığım fiesta gelince yaptı aynı şikayeti sol kapı kilidi çıktı sivici arızalanmış

Arka bagaj sivici ne bakın oynuyormu acaba oynuyor ise sabitleyin kenarına az bi silikon ola bilir

Siwiç ayrı satılıyormu kilitmi değişecek. Benimkinde de var sıkıntı. Yolda giderken tink yay sesi geliyor dörtlüler yanıyor. Bazen camı açınca oluyor.

Yorum bağlantısı

Siwiç ayrı satılıyormu kilitmi değişecek. Benimkinde de var sıkıntı. Yolda giderken tink yay sesi geliyor dörtlüler yanıyor. Bazen camı açınca oluyor.

Siviç ayrı sarılmaz diye biliyorum ama bu işleri yapanlar elektronik malzeme satanlardan temin ediyorlar diye biliyorum
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...