İçeriğe Yönlendir

Muayene Hangi Tarihte Yaptırmalıyım

Fahrettin Karakoç

Recommended Posts

Fahrettin Karakoç

15.11.2013 tarihli trafiğe çıkışlı aracımın ruhsatında

muayene geçerlilik süresi 10.09.2016 yazıyor

Bu durumda muayene tarihi hangisi olacak

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bitmeden önce yaptıracaksınız.

10/09 dan önce yani.

Trafiğe çıkışının önemi yoktur. Fabrikadan çıkışı önemlidir.

Trafiğe çıkmadan muayene süresi geçebilir.

Yorum bağlantısı
Mesut Nalbant

Eskiden tescil tarihinden 3 yıl sonra idi. O da değişmiş. Bende öyle bildiğimden 3 ay muayenesiz gezmiştim farkında olmadan. 

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

İyi ki bu konuyu gördüm. Aracı 2013 aralık ayında aldığım için rahattım. Bunu okuyunca  ruhsata bakayım dedim. 25 mart yazıyor!! 6 aydır muyanesiz geziyormuşum. Aslın da trafiğe  çıkış tarihinde olması lazım . Değişmiş olabilir de, nasıl değiştiğini bulamadım.  

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Serhat ipeksoy

benim muayene tarihim de ekimin sonuna doğruymuş, biliyordum 2016 sonlarına doğru olduğunu ama aklımdan çıkmış. 1 ay kadar geciktirmişim. ilk muayeneme gireceğim, nasıl yapılır ne edilir hiçbir bilgim yok.

yardım edin şu garibana  :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

tüvruk resmi sitesinden !! sahteleri çok randevu alacaksınız. mtv vs. borcu olmayacak. egzos muayenesini dışarda yaptırın hazır olsun. bagajda ilk yardım çantası ve yangın tüpü. muayene gübü km yi ezberleyip vezneye gidin sormaya başlanmış

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

İlkyardim yangın hafif kusur olmuş çağlar abi ben de geçen ay yaptırdım yoktu hafif kusur yazmışlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

benim muayene tarihim de ekimin sonuna doğruymuş, biliyordum 2016 sonlarına doğru olduğunu ama aklımdan çıkmış. 1 ay kadar geciktirmişim. ilk muayeneme gireceğim, nasıl yapılır ne edilir hiçbir bilgim yok.

yardım edin şu garibana  :)

http://www.tuvturk.com.tr/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

randevuyu aldım, prosedür işlemleri sitesinden okudum. bir tek egzoz ölçümü kaldı. teori tamam sadece pratik yok.  ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...