İçeriğe Yönlendir

Panelde Sürekli Yanan Işık "araç Koruma Sistemi!"

Hasan Turakine
Çözüme git Cem Işık tarafından,

Recommended Posts

Hasan Turakine

Selam arkadaşlar, forumda yeniyim ve konuyu yanlış yere açtıysam modelatör sanırım düzeltme yapacaktır.

Şöyle bir sorumun var.

Aracım Ford Fiesta Van 2006 1.4 Dizel. Daha yeni aldım bir hafta olmadı. Dün dikkatimi çekti gösterge panelinde fiat-500-g%C3%B6stergedeki-kilit-i%C5%9Fişareti yanıp sönüyor. Aracı çalıştırdığımda sönüyor. Yani araç park halindeyken ve kilitliyken sürekli gösterge panelinde yanıp sönüyor..

Bu işareti araştırdım hep karşıma fiat marka otolar çıktı anlamı "Araç Koruma Sistemi"ymiş.

Sizce ne yapmalıyım, araca bir zararı var mı? veya düzeltme yöntemi nedir?

Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Cem Işık

Arıza değil bu,aracın güvenlik altında olduğunun göstergesi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Merkezi kilit işareti değil mi o, ya da immo? Kilitliyken yandığına göre.  onlardan biri ya da birleşimi. Normal durum,olması gereken.

Yorum bağlantısı
Hasan Turakine

Çok teşekkür ederim. Anladığım kadarıyla zaten o şekilde olması gerekiyor...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Alpay Sumer

benim aracimda ilk zamanlar kirmizi nokta halinde yaniyordu.. yagmurlu bir hava sonrasi bahsettiginiz isiga donustu... belki tesaduf belkide imkansiz diyebilirsiniz ama cok anahtarci cok usta dolastim cozebilen daha cikmadi.. aracinizda anahtar kodlamasini tekrar yapmaya calisin ayrica fm transmiter kullaniyorsaniz frekans karistirabiliyormus diye yorumlar geldi... 1 seferinde duzelttim bahsettigim yontemlerle sonra tekrarladigi icin vazgectim anahtarli isaretle yasamaya alistim...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...