İçeriğe Yönlendir

Satış Fiyatı Ne Olabilir?

Osman Uslu

Recommended Posts

Osman Uslu

Merhaba Herkese,

Şirketten bir arkadaşımın arabası. Yeni araba almayı düşündüğü için 10 yıldır kullandığı arabasını satmak istiyor. Kafasında net bir rakam beirleyemediği için sizlerden yardım almak istedi. Bende aracı oluyorum. Sizce aracın değeri ne kadardır. Ne kadara satarsa mantıklı olur.

Kendisi 2. sahibi 10 yıldır kendisi kullanıyor. hiç LPG takılmamış aracına ve kilometresi orijinal.

Boya ve onarım isteyen bir kaç parçası var aracın resimlerde detaylı olarak iletiyorum.

Geri görüş kameralı dokunmatik ekranlı teyp var. 1000 lik bas var. bluetooth üzerinden telefonu bağlayıp telefon görüşmesi yapılabiliyor.

10.000 Bakımı haziran ayında yapıldı. Lastikleri 6 aylık. 10.000 KM olmamıştır takılalı.

Hasar kaydı var mı bilmiyorum. Kendisinin yapmış olduğu çok ufak bir kaza var öndeki araca çarpmıştı. Hiçbir parçası değişmedi boyanmadı o kazada.

Bu aracın satılacağı en iyi fiyat nedir yardımınızı bekliyoruz.

Şimdiden teşekkürler.

rEV64z.jpg

gXA2gQ.jpg

MkyoQ7.jpg

by2k1n.jpg

jB28LD.jpg

2jkryd.jpg

nEgRYM.jpg

vZLbY4.jpg

rEV3Y3.jpg

1NkLjN.jpg

7Abq2N.jpg

PQo0vO.jpg

gXAqjO.jpg

LQ4ydZ.jpg

PQondb.jpg

9G5gzO.jpg

qElj0V.jpg

QQlv5r.jpg

Xdo9GO.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Merhaba Herkese,

Şirketten bir arkadaşımın arabası. Yeni araba almayı düşündüğü için 10 yıldır kullandığı arabasını satmak istiyor. Kafasında net bir rakam beirleyemediği için sizlerden yardım almak istedi. Bende aracı oluyorum. Sizce aracın değeri ne kadardır. Ne kadara satarsa mantıklı olur.

Kendisi 2. sahibi 10 yıldır kendisi kullanıyor. hiç LPG takılmamış aracına ve kilometresi orijinal.

Boya ve onarım isteyen bir kaç parçası var aracın resimlerde detaylı olarak iletiyorum.

Geri görüş kameralı dokunmatik ekranlı teyp var. 1000 lik bas var. bluetooth üzerinden telefonu bağlayıp telefon görüşmesi yapılabiliyor.

10.000 Bakımı haziran ayında yapıldı. Lastikleri 6 aylık. 10.000 KM olmamıştır takılalı.

Hasar kaydı var mı bilmiyorum. Kendisinin yapmış olduğu çok ufak bir kaza var öndeki araca çarpmıştı. Hiçbir parçası değişmedi boyanmadı o kazada.

Bu aracın satılacağı en iyi fiyat nedir yardımınızı bekliyoruz.

Şimdiden teşekkürler.

Konunuz uygun başlıkla uygun bölüme taşınmıştır.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Abdullah Aladı

Model yılı nedir?
30 bin civarı gider diye düşünüyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Hatasız, boyasız(piyasada boya olmasın, ama paslı olsun daha iyi) düşük km'li araç. 32 civarı istesin, muhtemelen telefonlar susmaz.Komşumuz 1,5 sene önce 27.000TL'ye satmıştı ben 25 ancak eder demiştim. Çıkıyor meraklısı, kupon fiyattan alıyor.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Osman Uslu

Model yılı nedir?

30 bin civarı gider diye düşünüyorum.

2004 model araç bende 30.000 TL - 32.000 TL arası diye düşünüyordum açıkcası

Yorum bağlantısı

pasific donanımlı bu araç, bu haliyle 28 eder 2 bin civarı lpg takılır 1 bin tl civarı da boya ve genel bakıma harcarsınız.

Yorum bağlantısı
Osman Uslu

Hatasız, boyasız(piyasada boya olmasın, ama paslı olsun daha iyi) düşük km'li araç. 32 civarı istesin, muhtemelen telefonlar susmaz.Komşumuz 1,5 sene önce 27.000TL'ye satmıştı ben 25 ancak eder demiştim. Çıkıyor meraklısı, kupon fiyattan alıyor.

Saygılarımla.

Evren abi bende seninle aynı görüşteyim. 32.000 TL bence de mantıklı olan rakam. 

Yorum bağlantısı

2004 model araç bende 30.000 TL - 32.000 TL arası diye düşünüyordum açıkcası

km den dolayı yüksek isteye bilir ama çok bakımısz binilmiş birde lpg yok araçta, şehir içi 0,40 kuruş yakar

Yorum bağlantısı
Osman Uslu

km den dolayı yüksek isteye bilir ama çok bakımısz binilmiş birde lpg yok araçta, şehir içi 0,40 kuruş yakar

kendisi çok sakin kullanır aracı otobanda bile 120 yi geçmez. Geçen hafta sonu ayvalığa gitti geldi km de 28 kuruş yakmış arabası.

Rahat 30bin lira eder diye düşünüyorum Türkiye'de boradan vazgeçemeyen bir grup var hala :)

bende 30.000 den aşa vermemesi taraftarıyım. 

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

34.000 yazın

sonra ciddi alıcı gelirse 31.000'e kadar inin.

normalde ederi 28-29 ama piyasa yüksek. bir de alıcılar böyle çok indirim olunca hoşuna gidiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Hasar kayıtları var mı o konuda bir bilgi yok sanırım..beklemem satarım fiyatı 26-27 beklerim meraklısını bulurum fiyatı bence max 30..

Yorum bağlantısı

Şahsen 32 k vereceğim arabada modern bir çift egzantrikli motor ararım en azından. İç aksamda da çok kusur var biraz harap kullanlmış bence araç...

Toroslara 15 isteniyor birde o var ama 25 dense yinede yanaşmam bu araca. Sadece fikrimi belirtmek istedim.

Yorum bağlantısı
Osman Uslu

Belirttiğim gibi benim de satılacağını düşündüğüm fiyat aralığı 30.000 - 32.000 arası. Kaportada ki sorunlar giderilirse daha temiz görünür araç ancak boyanan işlem gören parçası olacak bu seferde. Koltukları da 80 TL ye yıkıyorlar. Kaportada ki sorunlar giderilse iyi mi olur kötü mü olur sizce? 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

30bin bu arabaya vermek için deli olmak lazım :shok:

Donanım yok, iç mekan bitmiş, dış boya bitmiş okeye dönüyor. Sırf km düşük diye ne edeyim böylesini...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Önce  direksiyon, cam ayar düğmeleri, kapı kolları ve koltukların o durumu beni bu aracın 126,000 km de olamayacağına dair kafamda soru işareti oluştururdu. Bu km de bir araç nasıl bu kadar yıpranır? Sahibinden de çok daha yüksek km li araçlar bile bu kadar yıpranmamış görünüyor. km bana inandırıcı gelmedi bir türlü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

bu arabanın  gideri pek yok 30 vs mümkün değil

mucize olmassa eğer 25 26 27 eder edeceği o kadar yani benim gözümde kaporta çok kötü durumda

Yorum bağlantısı

Önce direksiyon, cam ayar düğmeleri, kapı kolları ve koltukların o durumu beni bu aracın 126,000 km de olamayacağına dair kafamda soru işareti oluştururdu. Bu km de bir araç nasıl bu kadar yıpranır? Sahibinden de çok daha yüksek km li araçlar bile bu kadar yıpranmamış görünüyor. km bana inandırıcı gelmedi bir türlü.

Kuzenimde golf 4 vardi. Temiz kullanilmasina ragmen Boyle oluyorlar cabuk cokuyor.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Osman Uslu

Önce direksiyon, cam ayar düğmeleri, kapı kolları ve koltukların o durumu beni bu aracın 126,000 km de olamayacağına dair kafamda soru işareti oluştururdu. Bu km de bir araç nasıl bu kadar yıpranır? Sahibinden de çok daha yüksek km li araçlar bile bu kadar yıpranmamış görünüyor. km bana inandırıcı gelmedi bir türlü.

Önce  direksiyon, cam ayar düğmeleri, kapı kolları ve koltukların o durumu beni bu aracın 126,000 km de olamayacağına dair kafamda soru işareti oluştururdu. Bu km de bir araç nasıl bu kadar yıpranır? Sahibinden de çok daha yüksek km li araçlar bile bu kadar yıpranmamış görünüyor. km bana inandırıcı gelmedi bir türlü.

KM orijinal. dediğim gibi 10 yıllık sahibi zaten kendisi. Ama dediğiniz doğru içinde ve döşemelerinde yıpranma söz konusu.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...