İçeriğe Yönlendir

Bixenon Mercek Ve Led Uygulaması

Ahmet Çıplak

Recommended Posts

Ahmet Çıplak

Araç üstünde görüntü geldi. 584bcce2a18bf097e51fc934131522d8.jpgb69388833ac1243a4c038e5e84340b82.jpg7c531b6417496abedbbc99505f79d3c4.jpg

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Olmadıki böyle uzun kısa ayrı olan büyük farımız farklı tasarımlar yapalım.

Güzel ve farklı olmuş, işçilikte güzel orjinal gibi durmuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Gürler

Güzel bir çalışma olmuş maliyeti nedir acaba ben sadece bixenon istiyorum açıkçası 600 liraya kadar fiyat buldum.

Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Bu dahada guzel olmuş oem alınıp takılmış sandım valla resmı ilk görünce eline sağlık abi [emoji4]

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Hıhhhh sen yapacaksında olmayacak he, şaheser şaheser beğenirmisiniz de ne demek  :bravo:  :bravo: Ellerine sağlık kardeşim...

Yorum bağlantısı
Ahmet Çıplak

Güzel bir çalışma olmuş maliyeti nedir acaba ben sadece bixenon istiyorum açıkçası 600 liraya kadar fiyat buldum.

Teşekkür ederim. Doğrudur o fiyata neler dahil veya neler yapılacak bilmiyorum ama olay sadece merceği takmaktan ziyade, farklı çalışmalar (tak çalıştır değilde) çok ciddi  emek ve zaman istiyor. Haliyle verilen emeğin ve zamanın ücret olarak karşılaştırılması kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Benim bu far için aldığım ücret çok uçuk bir rakam değil dediğiniz fiyatın biraz üzerinde.

Hıhhhh sen yapacaksında olmayacak he, şaheser şaheser beğenirmisiniz de ne demek  :bravo:  :bravo: Ellerine sağlık kardeşim...

Abimsin :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...