İçeriğe Yönlendir

Bluemondi

Münir Nurettin Taşova

Recommended Posts

Münir Nurettin Taşova
3 saat önce, Cem Işık yazdı:

Lpg meter çok faydalı. Ben şanzıman yağına takıldım,20.000 kmde neden değiştiniz?

Şanzımanı açtırmadan yağın tamamı değiştirilemiyor. İki periyotta değişim yapılırsa yağın çoğunu yenileyebiliyoruz o yüzden. :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Münir Nurettin Taşova

Yine bir bakım zamanı yaklaştı. Parçalar alındı. Aracı aldığım günden beri klima gaz kaçırıyordu. Bu yaza girerken elden geçecek.

Motul 8100 X-Clean 5-30

Yağ-Benzin Filtresi   (Otosan)

Hava- Polen Filtresi  (Otosan)

Z rot   (Delphi)

Klima Radyatörü (Yan Sanayi)

Buji (Motocraft Platinium)

Km: 151300

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova
180-200 kısmında eksik ampul mü var ne ?
Yok Emmi ampuller tam. O bölge normal ampulle bu şekilde biraz karanlık kalıyor. Led ampulle tam homojenlik sağlamıştım ama tek renk oluyor o zaman.b6bce99f4e9d9e6ca6774e7fd0f1c51f.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hım. Yapacak bişey yok o zaman. Çıplak göz bu kadar belli değildir zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova
Hım. Yapacak bişey yok o zaman. Çıplak göz bu kadar belli değildir zaten.
Evet göründüğünden daha iyi. [emoji4]
Yorum bağlantısı
Hakan Bayrak
44 dakika önce, Münir Nurettin Taşova yazdı:

Yok Emmi ampuller tam. O bölge normal ampulle bu şekilde biraz karanlık kalıyor. Led ampulle tam homojenlik sağlamıştım ama tek renk oluyor o zaman.b6bce99f4e9d9e6ca6774e7fd0f1c51f.jpg

Benim de aynı yerler biraz soluk ama o kısmı kullanmayınca önemsemedim bugüne kadar. Ha geceleyin 180-200 basmaya başlarsam güçlendirebilirim belki. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova
Benim de aynı yerler biraz soluk ama o kısmı kullanmayınca önemsemedim bugüne kadar. Ha geceleyin 180-200 basmaya başlarsam güçlendirebilirim belki. [emoji3]
Valla takıntılı olmamak lazım. Ama elde değil. [emoji12] Bu üçüncü söküşüm. Dördüncü de içini açıp sarı şerit led döşeriz.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Münir Nurettin Taşova

Bugün Öner Otomotiv Tuncay Usta'da bakımı yaptırdım. Forumdaki olumlu yorumları dikkate alarak gittim çok memnun kaldım. Güler yüzlü, işin ehli bir insan.

Yapılan işlemler:
- Yağ bakımı
- Buji değişimi
- Fren hidrolik değişimi
- Z-rot değişimi

Km: 152450
3718a47c6ddae46271d2d38470de50f7.jpgb76dbd2429dbc2ad2035a49cb4dca4a2.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Selçuk Bakış
7 dakika önce, Münir Nurettin Taşova yazdı:

Mahallenin rezilleri taşla çizmiş. emoji17.png

Geçmiş olsun, duygularımı maalesef dışa vuramıyorum:bambam:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Bu nedir abicim yaa, bu kadar mi memleket dusmaninin arasinda yasiyoruz. Kufurde yetmez bunlara.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Üniformalı bir mesleğiniz varsa ve Doğu Güneydoğu illerinde yaşıyorsanız kapalı garajınız olsun. Daha öncede kaputu çizdiler. Araç komple boyanacak kıvama geliyor yavaş yavaş.

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Hep de arabasını seven adamları bulurlar.Gećmişolsun (geri kalanını içimden dedim )

Mahallenin rezilleri taşla çizmiş. [emoji17]6e4781504ea414b11ae3c9720d004ecc.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
A. Yıldırım Yıldız

Gecmis olsun. Allah beterinden sakinsin. Bir dahada dert keder gostermesin insallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

Geçmiş olsun. Sizi en iyi anlayan kişi benimdir sanırım. 2004 yılında arabayı daha yeni almışız gebzede halamlara oturmaya gitmiştik saat 23:30 civarı kalktık eve  geldik garaja park edince birde ne görelim ayşe seni seviyorum yazısı kaputa metal bir obje ile kazınmış , sol tarafta çizikler vs  baya moralimiz bozulmuştu o gece. ertesi gün satmak için araba almadığımızdan verdik boyattık hasarları. ozaman boya iyi yapılamamış sanırım kaputta vernik atmaları baş gösterdi bir daha boyatıcaz mecbur .

Para ile çözülebilen şeyleri bu hayata dert etmemeye çalışıyoruz artık. Sağlık olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
Münir Nurettin Taşova

Klima gazında kaçak vardı. Hortumlardan kaçırıyormuş. Hortumlar tamir edildi. Sağlam iş yapalım dedik klima radyatörünüde değiştirdik. Oringler, siboplarda değişti. Artik klima sorunumuz olmaz umarım.

Km: 156800c1cd415b8a221347519046d012fd73c0.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
2 saat önce, Münir Nurettin Taşova yazdı:

Teşekkür ederim. emoji4.png

Geçmiş olsun, devir elindekini koruma devri olunca yapılan her şey yerinde görünüyor :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Aynen katılıyorum. Bu zamanda yeni araba almak pek akıl karı değil. [emoji106]

Geçmiş olsun, devir elindekini koruma devri olunca yapılan her şey yerinde görünüyor [emoji4] 
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...