İçeriğe Yönlendir

Ford Focus 16 İzlenimler

Ömer Hava

Recommended Posts

Ömer Hava

Araç 1.6 Benzinli Sedan Otomatik vites  :biggrin: Arabayı 1 hafta önce Bayiden 0 olarak satın aldım bende focus 2 vardı 2010 model aynı özelliklere sahip.

Olumlu Yönleri : Kliması Mükemmel Elinize Vuruyorsa 5-10 dk sonra elinizi hissetmeyebilirsiniz :biggrin:   

4 İleri şanzımandan sonra 6 ileri mükemmel geldi  :good1:

Bugün Mardin-D.bakır arası yol yaptım 95 km yol ile 8.5-9 litre yaktım.

Araba Yol tutuşu mükemmel kesinlikle güven veriyor 160 la gittiğimin farkında değildim  :fiuw:

Araba Kilitlenince Aynaların Oto. Kapanması Çok İşime Yaradı İstediğim Bir Özellikti.

Ayrıca Anahtardan Bagajın sonuna kadar açılması cabası  :bravo:

2 USB ve 1 SD Card girişi keyfinize keyif katıyor 

Titanyum Donanım Yolda Keyif Veriyor Özellikle 8`Ford Ekranı Çok kullanışlı  :good1:

Olumsuz Yönleri : Bagaj Küçük Ve İçi Gerçekten Focus 2 den Dar İnip Binmek zorlaşıyor  :i-ih:

Arkada 3 kişi oturabilir sözü yalan kalıplıysanız sıkıntı yaşıyorsunuz 

Torpido Gözü ve  Kol Dayama İçi Küçük.

Söyleyeceklerim Bu Kadar Alırsın ford olursun lord  :good1:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Özgen Acar

Hayırlı olsun kardeşim aman dikkat o süratler her araç için çok tehlikeli

Yorum bağlantısı
Ömer Hava

Hayırlı olsun kardeşim aman dikkat o süratler her araç için çok tehlikeli

Çok Teşekkür ederim kardeşim haklısında araba istiyor :)

Yorum bağlantısı

Araç 1.6 Benzinli Sedan Otomatik vites  :biggrin: Arabayı 1 hafta önce Bayiden 0 olarak satın aldım bende focus 2 vardı 2010 model aynı özelliklere sahip.

Olumlu Yönleri : Kliması Mükemmel Elinize Vuruyorsa 5-10 dk sonra elinizi hissetmeyebilirsiniz :biggrin:   

4 İleri şanzımandan sonra 6 ileri mükemmel geldi  :good1:

Bugün Mardin-D.bakır arası yol yaptım 95 km yol ile 8.5-9 litre yaktım.

Araba Yol tutuşu mükemmel kesinlikle güven veriyor 160 la gittiğimin farkında değildim  :fiuw:

Araba Kilitlenince Aynaların Oto. Kapanması Çok İşime Yaradı İstediğim Bir Özellikti.

Ayrıca Anahtardan Bagajın sonuna kadar açılması cabası  :bravo:

2 USB ve 1 SD Card girişi keyfinize keyif katıyor 

Titanyum Donanım Yolda Keyif Veriyor Özellikle 8`Ford Ekranı Çok kullanışlı  :good1:

Olumsuz Yönleri : Bagaj Küçük Ve İçi Gerçekten Focus 2 den Dar İnip Binmek zorlaşıyor  :i-ih:

Arkada 3 kişi oturabilir sözü yalan kalıplıysanız sıkıntı yaşıyorsunuz 

Torpido Gözü ve  Kol Dayama İçi Küçük.

Söyleyeceklerim Bu Kadar Alırsın ford olursun lord  :good1:

Hayırlısı olsun. Güle güle kullanın.

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Kamil Dede

hayırlı olsun öncelikle vites geçişleri nasıl peki sarsıntı oluyor mu 

Yorum bağlantısı
Ömer Hava

hayırlı olsun öncelikle vites geçişleri nasıl peki sarsıntı oluyor mu 

Vites Geçişlerinde sıkıntı yok gaz pedalı ile alakalı ayağınız alıştıktan sonra sıkıntı olmuyor sarsıntı 0 :)

hayırlı olsun kazasız belasız

Teşekkür ederim 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...