İçeriğe Yönlendir

Yamaç Paraşütü

Hüseyin Aydın

Recommended Posts

Hüseyin Aydın

arkadaşlar yamaç paraşütü sporu ile ilgilenen veya pilot seviyesindeki arkadaşlar var mı.

bilgi ve paylaşım konusunda fikir alışverişinde bulunulabiliriz diye düşünüyorum.

ben başlangıç seviyesindeyim. henüz ekipmana sahip değilim.

teşekkür ederim. hüseyin

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Amasya ve turhalda var en yakininizda benim bildiğim. yapan arkadaşlarım var. Suan tatildeyim . Bayram dönüşü daha net bilgi veririm.

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Türkiyenin en iyi yamaç paraşütü alanı kayseri talas beldesindedir.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Aydın

arkadaşlar teşekkür ederim yanıtlarınız için.

ben yapıldığı yerleri değil de öncelikle yamaç paraşütü ile ilgilenen üyelerimizin olup olmadığını merak ettim. evet Samsun ve Amasya Tokat bizim Çorum ilne göre çok çok ileride il kulüpleri ve çok sayıda üye pilotları var ama çorumda ne bir kulüp nede etkinlik var pilotlar var fakat sayıları az.

teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Talha Burak Ertem
(düzenlendi)

arkadaşlar yamaç paraşütü sporu ile ilgilenen veya pilot seviyesindeki arkadaşlar var mı.

bilgi ve paylaşım konusunda fikir alışverişinde bulunulabiliriz diye düşünüyorum.

ben başlangıç seviyesindeyim. henüz ekipmana sahip değilim.

teşekkür ederim. hüseyin

Yaz aylarında bu işi profesyonelce yapan ve benimde bir kaç kez uçtuğum hocalar var. Muhtemelen tatil sezonu bittiğinde farklı işlere ya da asıl işlerine dönüyorlardır. Bir bakayım bulabilirsem birinin maili birinin de telefonu olacaktı. YArdımcı olmaya çalışayım.

Türkiyenin en iyi yamaç paraşütü alanı kayseri talas beldesindedir.

Dünya'da en iyi Paragliding yapılacak 5 yer arasında Fethiye Babadağ geçer. Hem manzarası, hem rüzgar çeşitliliği hem de zorluk derecesi bakımından uluslararası üne sahiptir.  Her yıl binden fazla sporcu ve onbinlerce amatör yamaç paraşütü tercihini Babadağ'dan yana yapmaktadır. 

http://www.advenport.com/makale/dunyanin-en-iyi-5-yamac-parasutu-yeri

http://www.dogakolik.com/hava-sporlari/turkiye'deki-yamac-parasutu-yerleri/

tarihinde Talha Burak Ertem tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Fethiye'de Babadağ'dan atlamıştık 4 sene kadar önce. Halen o anlar aklımda, çok güzel bir etkinlik. Bu arada elinizde yoksa ekipman almaya aksiyon kamerası ile başlayın :)

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Bizim okulda da var. Hem kulüp olarak faaliyet gösteriyorlar, hem de sporcu ve hocalarımız var. Yalnız çok iyi eğitim alıp, iyi öğrenmek gerek. Bir arkadaşımız ters rüzgar nedeniyle çakılarak vefat etti. 10 yıl kadar oldu.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...