İçeriğe Yönlendir

2011 Md.ford Fiesta 1.4 Otm.titanium X Plus

Semih Nigri

Recommended Posts

Semih Nigri

merhaba,

öncelikle herkese iyi bayramlar dilerim.

malum araç arayışım hala devam etmekte ve şimdide bu araca bakmaya karar verdim.

araç hakkında yorumlar alabilir miyim? araç en full donanım olan x plus olarak geçiyor. aracın toplamda 3800 hasar kaydı var kaza fotoğraflarıda mevcut. 

bakımları son 2 bakım hariç yetkili serviste yapıldı. 

en önemli noktalardan biride ilk sahibinden.

araç fiyat performansı nasıl sizce? 

teşekkürler.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2011-md.ford-fiesta-1.4-otm.titanium-xplus-en-full-versiyon-224076526/detay/

Yorum bağlantısı
Onur Doğan

2010 Benzin/LPG'li titanyum x paketini kullandım çok memnundum, baktığınız araç benzinli ama aracımın LPG uyumu da harikaydı. Bu x plus paket oldukça dolu gözüküyor km de gayet güzel fakat fiyat bu kadar değişen ve boyaya göre fazla gibi. Otomatiği konusunda bilgi sahibi değilim. Satarken değişen ve boyanan parçaları sizi zorlayabilir diye düşünüyorum. Hayırlısı olsun 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Donanım olarak şahane , detayli baktirmak kaydiyla alınır binilir,, ancak bu kasa dizeller 40-42 civarlarina gidiyor fiyat konusunda biraz fazla yazıldığı düşüncesindeyim, eger fiesta alacaksaniz varsin sadece titanyum olsun ama dizel olsun .. 1.4tdci sizi üzmez. 15 ay kullandım çok memnun kaldım, bir gün dizel b segment araç alacak olursam eger dizel fiesta ilk tercihim olacaktır

Örnek olarak

2012 HATASIZ BOYASIZ TİTANİUM X PAKET FİESTA

İlan No: 340452381

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2012-hatasiz-boyasiz-titanium-x-paket-fiesta-340452381/detay

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih Nigri
(düzenlendi)

Donanım olarak şahane , detayli baktirmak kaydiyla alınır binilir,, ancak bu kasa dizeller 40-42 civarlarina gidiyor fiyat konusunda biraz fazla yazıldığı düşüncesindeyim, eger fiesta alacaksaniz varsin sadece titanyum olsun ama dizel olsun .. 1.4tdci sizi üzmez. 15 ay kullandım çok memnun kaldım, bir gün dizel b segment araç alacak olursam eger dizel fiesta ilk tercihim olacaktır

Örnek olarak

2012 HATASIZ BOYASIZ TİTANİUM X PAKET FİESTA

İlan No: 340452381

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2012-hatasiz-boyasiz-titanium-x-paket-fiesta-340452381/detay

yorumunuz içim teşekkürler tuna bey fakat otomatik vites düşünüyorum. senede max 10.000 km yapıyorum bu sebeple.

fiyat konusunda istediğim rakama çekebilirsem düşünüyorum açıkçası.

sizce ne olmalı fiyat aralığı?

tarihinde Semih Nigri tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Benzinli ve hasar kaydini düşünürsek benim verecegim rakam 35-36 , 40bin civarina dizel aldığımızı varsayarsak benzinli o kadar eder, tabi bu benim gözümde:) piyasa fiyatlarina bakarsak fazla yazanlarda var isteyende .. Leonu alirken 2.el fiyatlarina bakiyodum adam bayii fiyatindan 2bin tl fazla yazmis ikinci el araca :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kenan Koç

Fiesta alınacaksa kilometresi düşük dizele bakın.Ayrıca Türkiye ilk ilandaki araba fiyat yüksek satarken sıkıntı yaşarsınız

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...