İçeriğe Yönlendir

Deri Direksiyon Boyama

Mehmet İlhan

Recommended Posts

Mehmet İlhan

Forumda daha önce paylaşılmış fakat buda benim çalışmam belki birine lazım olur koydum buraya :)

Resimler silinebilir diye youtube ekledim. Herkese iyi forumlar :

https://youtu.be/_7AVRnDekmw

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet İlhan

Eline sağlık güzel çalışma olmuş. Umarım boya ele çıkmıyordur.

Yok hocam 15 dk sonra artık hiç ele çıkmıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Bizim el freni deri kaplı ve bi noktasında rengi solmuş. Gri renkte boyayabilirmiyiz uygun olur mu?

Yorum bağlantısı
Mehmet İlhan

Bizim el freni deri kaplı ve bi noktasında rengi solmuş. Gri renkte boyayabilirmiyiz uygun olur mu?

eğer aynı rengi bulursanız olur tabi, deri boyası sonuçta

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

eğer aynı rengi bulursanız olur tabi, deri boyası sonuçta

O zaman sipariş verip karşılaştırma yapayım. Ton uyarsa boyarım. Teşekkürler :)
Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

Ayakkabı imalat malzemesi satan tacir dedigimiz esnafkarda daha uygun ve renk bulabilirsiniz ben bizamanlar deri montlarımi kendim boyardım ancak çok fazla uzun ömürlü olmazdı sanırim arac icinde uzun ömürlü olur

Yorum bağlantısı
Mehmet İlhan

Ayakkabı imalat malzemesi satan tacir dedigimiz esnafkarda daha uygun ve renk bulabilirsiniz ben bizamanlar deri montlarımi kendim boyardım ancak çok fazla uzun ömürlü olmazdı sanırim arac icinde uzun ömürlü olur

Boranin vites topuzunu boyadim bununla 6 ay kadar kullandim arabayi, sadece ilk 2-3 hafta biraz matlaştı sonra hic renk degisimi boya atmasi olmadi. Bence boya ne kadar kaliteli olursa o kadar uzun ömürlu olur(benimki cokta muhtesem bisey degil ama iş görüyor)
Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan

Çok başarılı ve pratik bir çalışma olmuş. Benim de aklıma yattı yapacağım sanırım

Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

Arac icinde uzun ömürlü olabilir diye son cümlemde açıkca yazdım çünkü mont yağmurda görüyor sürtüor da ilk aracımın tamponlarını da boyadım ama netice iyi olmadı.üstelik sıradan sipariş degil bilakis kaliteli dökme boya alırdım hep.

Aslında imkan olsa deri imalatçısı bulup da onların boyasından onlara yaptırma şansı olsa çok çok iyi olur du ben bizzati denedim onun bilgisini verdim sizede

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Serhat

EliNize sağlık, ben mat görüntüyü tercih ederim. Mat olduğunda kalıcı oluyormu acaba?

Yorum bağlantısı
Mehmet İlhan

EliNize sağlık, ben mat görüntüyü tercih ederim. Mat olduğunda kalıcı oluyormu acaba?

6 ay kullandigim vites topuzunda hic degisim olmadi. Vites otomatik ama kolçay yoktu o yuzden elim hep uzerindeydi))).. Kalıcı olacagi son sureyi bilemiyorum tabi denemek lazim. Bence soyulmus deforme olmussa bi direksiyon mutlaka yapin.
Yorum bağlantısı
Emre Akbas

Benim aracımdada büyük bir problemdi 2 sefer boyadım ancak 5-6 ay sonra yine atmaya başlıyor malesefki kalıcı olmuyor bende deri kaplatarak komple kurtuldum :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...