İçeriğe Yönlendir

Fikir Danışma.

Arda Kurban

Recommended Posts

Arda Kurban

Arkadaşlar abiler herkese selamlar sevgiler,

Ben aracımı değiştirmeye karar verdim ford focus collection var 2005 model onu babama vericem cumartesi eskişehir oto galeriye gittik kendime üç seçenek arasında kaldım;

1- 2010 passat

2- 2010 golf

3- 2011 jetta

4- 2010 audi A3

Sizin fikirlerinizi danışmak istedim konu bulamadım buraya açabildim herkes Allah'a emanet olsun. 

Yorum bağlantısı
Arda Kurban

Bekarsan golf-a3, evliysen passat-jetta :)

bekarım :) teşekkür ederim 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

bekarım :) teşekkür ederim 

Diğerlerine binmek için vaktin olur da, benim gibi çoluk çocuğa karışınca istesen de golf/a3 e binemezsin ;)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Arda Kurban

Diğerlerine binmek için vaktin olur da, benim gibi çoluk çocuğa karışınca istesen de golf/a3 e binemezsin

değil mi kesinlikle haklısınız :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Güler

çocuk yoksa,evli değilsen kesinlikle ve öncelikle a3  sonra golf...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Bence aralarında en makul olanı Golf. Evli ve çocuklu olsanız da Golf'e binebilirsiniz. Ayrıca aralarında değerini en çok koruyan da Golf. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Golf ve a3 hangi donanim ? Sirf A3 e binicem diye direksiyonunda tuş olmayan bir a3 almazdim donanim hangisinde fazlaysa onu alin sonuçta mqb platformundaki kardeş otomobil bunlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Ozen

Diğerlerine binmek için vaktin olur da, benim gibi çoluk çocuğa karışınca istesen de golf/a3 e binemezsin ;)

+1

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

İlk tercih a3 sonrasında passat en mantıklısı bence

Leon hiçbir zaman golf kadar iyi olamaz golfte A3 kadar iyi olamaz bu bir gerçek

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Kurban

A3. Bu arada 3 değil 4 seçenek arasında kalmışsınız  :rolleyes:

aynen 4 seçenek :) 

Golf ve a3 hangi donanim ? Sirf A3 e binicem diye direksiyonunda tuş olmayan bir a3 almazdim donanim hangisinde fazlaysa onu alin sonuçta mqb platformundaki kardeş otomobil bunlar

golf 1.4 tsi benzinli a3 ise, 1.4 tfsi ikiside 2010 model golfun kmsi 30000 kmde a3'ün ise 120.000 küsürde :/

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Genç ve Bekarım demiş ama [emoji23]

Yaşlı ve Evliyim dememiş [emoji23]

golfun yanından uzarken gençleşir insan ciğaerli makina ile

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Çoğu yoruma katılıyorum. Bekar olsam golf veya a3 ü düşünürdüm.

Şu an ki durumuma göre passat alırdım.

Yorum bağlantısı
Arda Kurban

Çoğu yoruma katılıyorum. Bekar olsam golf veya a3 ü düşünürdüm.

Şu an ki durumuma göre passat alırdım.

peki bekarken passat alınırsa çok mu değişik olur sizce? Murat bey? alacağımdan değil de fikir olsun diye sormak istedim  :)

Yorum bağlantısı

peki bekarken passat alınırsa çok mu değişik olur sizce? Murat bey? alacağımdan değil de fikir olsun diye sormak istedim  :)

Yok hayır neden değişik olsun. Beklentinize göre değişir. Tercih edilebilir tabi ki.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Octi de düşünebilirsiniz Passat biraz daha aile işi gibi duruyor. Seçeneklerden A3 ve Golf, ikinci elde çabuk elden çıksın derseniz Golf.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...