İçeriğe Yönlendir

S Max - Bagaj Amortisörü Hk.

Önder Kuru

Recommended Posts

Önder Kuru

Arkadaşlar merhaba.

Bi arkadaşımın S-Max'inin bagaj amortisörleri sorunluymuş ve değişmesi gerekiyormuş. Fiyat sormuşlar adedine 280 TL denmiş. Bu amortisörlerin tamiri veya muadili var mıdır? Atıyorum Opel Combo'nun uydurulabiliyor falan gibi... İlginize ve bilginize sunulur. :))

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören
(düzenlendi)

demekki 2 amortisör bagaj kapağı fiyatına satılıyor. Ben vw polo için almıştım 25 liraydı tanesi tabi orjinal vw ürünü değildi ama taktıktan sonra 2 sene kullanmıştım sorun yaşamadım. piyasada illaki muadil ürün bulunur. Sanayide oto yedek parçacılar gezilirse uyguna bulunabilir düşüncesindeyim

edit : S-Max'te Elektrikli bagaj kapağı varsa fiyat normaldir onuda belirteyim :)

tarihinde Tuna İşgören tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Kuru

demekki 2 amortisör bagaj kapağı fiyatına satılıyor. Ben vw polo için almıştım 25 liraydı tanesi tabi orjinal vw ürünü değildi ama taktıktan sonra 2 sene kullanmıştım sorun yaşamadım. piyasada illaki muadil ürün bulunur. Sanayide oto yedek parçacılar gezilirse uyguna bulunabilir düşüncesindeyim

edit : S-Max'te Elektrikli bagaj kapağı varsa fiyat normaldir onuda belirteyim :)

Nette baktım 15-30 tl arası buldum. Elektrikli fiyatı verildi muhtemelen çünkü S-max 2006 model o modelde otomatik bagaj var mı bi sormam lazım...

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı

Focus için aldım ben Servis 280 tL dedi ben Ford parçacısından Elinde kaldıgı için ve tek olması sayesinde 90 tL ye almıştım orjinal :) 2-3 aylık mevzu. malesef Yan sanayiler tam tutmuyor ya basıncı yüksek oluyor ya boyu uzun oluyor ya kısa oluyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...